BGONAIR Live

Празни хотели по морето: Високо ДДС, липса на работници, загубени пазари


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

35
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 8 Не харесвам 0
да си свалят цените!
отговор Сигнализирай
34
бай онзи
преди 4 часа
Харесвам 11 Не харесвам 0
да не отваряме темата и колко от "бизнесите" са истински и колко реално само перат пари и не им дреме дали са на загуба или печалба ...който иска да пита, мога конкретни ТИЙЙМ неща да се споменат ... ама сложа ли трибуквие се цензорира :)
отговор Сигнализирай
33
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 9 Не харесвам 0
"...над 300 хотела и над 400 000 легла.." Хипотеза - тия хотели пълни, леглата заети на 100% и всички решават да отидат на плаж. Имаме ли толкова м2 плаж който да побере тия "гости" :)))))
отговор Сигнализирай
32
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 4 Не харесвам 1
След Борисовщината ни налази и Прогресизъм...
отговор Сигнализирай
31
МОРЕТА ИМА МНОГО
преди 4 часа
Харесвам 15 Не харесвам 0
ПРАЗНИ ХОТЕЛИ ХУБАВО, ВИСОКО ДДС МНОГО ХУБАВО. ЛИПСА НА РАБОТНИЦИ НАЙ ХУБАВО. ЗАГУБЕНИ ПАЗАРИ ОЩЕ ПО ХУБАВО.
отговор Сигнализирай
30
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 14 Не харесвам 0
На кръчмарите все нещо им е виновно
отговор Сигнализирай
29
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 16 Не харесвам 0
Защо не намалят цените, 4-5 евра за бира, тези не познават парите, затова заведенията ще стоят празни!
отговор Сигнализирай
28
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 15 Не харесвам 0
Ако ще внасят индийци да ни разрушат държавта, по-добре да затварят.
отговор Сигнализирай
27
бай онзи
преди 4 часа
Харесвам 7 Не харесвам 0
кой му дреме колко влиза в хазаната - остави колко крадат и не деклрарират - като мошениците в НС ще си ги похарчат за техни цели ...Фалит и това е Нямаш ли продукт и инфраструктура целегодишно , къде си тръгнал да привличаш туристи бе *** :) Като си малък бизнес си хващаш семейството и работите заедно и не ревеш за кадри и пакистанци ...айде у лево
отговор Сигнализирай
26
пияница мистик
преди 4 часа
Харесвам 3 Не харесвам 0
Т.е. разбирам че догодина или ще трябва да вдигат още данъците или ще имаме още по голям дефицит, щото сега ще влезнат бая по-малко пари от туризъм.
отговор Сигнализирай
Новини