BGONAIR Live

Празни хотели по морето: Високо ДДС, липса на работници, загубени пазари


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

25
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 13 Не харесвам 0
С тоя селсйи манталитет "Ден, година храни" догодина жив чивек няма да има на Черноморието.
отговор Сигнализирай
24
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 4 Не харесвам 1
Нямаме нужда от чужди туристи заради които да ни вдигат цените-много правилно-да си седят в дежендърските си държави и да си чешат капите
отговор Сигнализирай
23
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 22 Не харесвам 0
Празни са ви хотелите, поради 2 причини: 1. Високите цени; 2. Търсите си предимно любовници, а не работници.
отговор Сигнализирай
22
6005910536510461
преди 4 часа
Харесвам 7 Не харесвам 4
Като бяхме при Тошо имахме индустрия произвеждаща шкарто и фалирахме. Днес само пловдив и региона имат пъти по голяма промишленост с истинско качество и световна реализация
отговор Сигнализирай
21
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 24 Не харесвам 0
4 евро бира, 4,50 пържени картофи, давам 20, връща ми 10 и изчезва :))) ама аз си седя, идва след 20 минути и ме пита ще желаете ли още нещо, викам още 1,50 ресто :) а тя бърка се, рови изрови още 1,50 и ми подхвтрля "някои хора оставят и бакшиш" :))) МОООЛЯ, 4 евро за бира, която трябва да е 500 мл. ти си ми наляла зорлем 400 мл. и ми искаш бакшиш??? оди да си го искаш от шефа ти
отговор Сигнализирай
20
извод
преди 4 часа
Харесвам 16 Не харесвам 2
Смятам да коментирам без емоции, а трезво. Дотук българският туризъм генерираше 12-15 процента от БВП. Тази година ще е далеч по-малко. По-малко внесени данъци, от което следва и по-малко пари в бюджета. Това е реалната картина, другото са емоции. Но иначе българският чиновник, военен и полицаите получиха огромни увеличения на заплатите, осигуровки не плащат, а това, което бюджетът/ние им даваме го харчат в Гърция, например. Реалностите са такива!
отговор Сигнализирай
19
Koko
преди 4 часа
Харесвам 18 Не харесвам 1
Проблема е, че престъпниците изпраха парите. Вече не могат щот сме Еврозона. И тея хотели не им трябват. Гледат само да не са на загуба. Не искат да правят бизнес. И от този непукизъм сме до тук
отговор Сигнализирай
18
Христо
преди 4 часа
Харесвам 5 Не харесвам 19
Аз съм икономист и консултант на международни корпорации. Това, което трябва да направят, е да вдигнат цените двойно. Туристите са много мними към ниски цени, защото си мислят, че това е за сметка на качеството, а не че бизнесът мисли за клиента и неговата лоялност. Вдигнете двойно или тройно цените, и ще дойдат веднага туристите.
отговор Сигнализирай
17
смяххL
преди 4 часа
Харесвам 21 Не харесвам 0
песен за ушите ми. Докато не видя 1 фрапе 2 евро и един кочан царевица 1 евро, една боб чорба 1.5 евро няма да повярвам на празните приказки. Това е базата. Дай Боже наглите кръчмари и хиенките по капанчетата да фалират. за 2-3 години ще се осъзнаят. Амин.
отговор Сигнализирай
16
4
преди 4 часа
Харесвам 19 Не харесвам 0
Десетилетия лошо обслужване и високи цени дадоха своя ефект. После ддс им виновно.Аз имам прилични доходи и от 20 г. летувам в Гърция. Три пъти по няколко дни ходих в БГ курорти и реших , че ми стига толкова. Колкото любезни и отзивчиви са гърците толкова калпави са нашите. Българина забогатява проявява основателни претенции и който не се съобрази с това ще губи
отговор Сигнализирай
Новини