BGONAIR Live

Празни хотели по морето: Високо ДДС, липса на работници, загубени пазари


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

57
анонимен
преди 5 часа
Харесвам 12 Не харесвам 1
До това доведе мутренската култура, вихреща се вече над 2 десетилетия по черноморието!!! България ще влезе в учебниците как НЕ се прави туризъм...за съжаление!
отговор Сигнализирай
56
анонимен
преди 5 часа
Харесвам 14 Не харесвам 0
Да плуваш в мазут, да ти сгазят жената и децата с АТВ-та на тротоара, да ти сложат стар колан на парашута на детето, да ядеш третокачествена храна, сготвена от внесени евтини гтовачи със съмнителна хигиена, сервирана съшо при съмнителна хигиена, да се спука канализацията в морето, където плуват децата, да ти спрат водата насред почивката, и за това да си платиш прескъпо в евро....Трябва да си глупав да избереш българското Черноморие.
отговор Сигнализирай
55
анонимен
преди 5 часа
Харесвам 7 Не харесвам 0
Значи ДДС то им е виновно. А не условията, обслужването и салатите по 20 евро. Пазарна икономика Испания, Франция, Гърция и Турция предлагат по-добри условия. Адаптирайте се или ще ходим на почива в чужбина.
отговор Сигнализирай
54
анонимен
преди 5 часа
Харесвам 8 Не харесвам 0
бетона като се напече не се търпи, как да идват туристи
отговор Сигнализирай
53
анонимен
преди 5 часа
Харесвам 9 Не харесвам 0
Закривай и събарай
отговор Сигнализирай
52
На Боко Чекмеджето
преди 5 часа
Харесвам 4 Не харесвам 1
пак ще почива в Турция! Ха ха ХА!
отговор Сигнализирай
51
анонимен
преди 5 часа
Харесвам 3 Не харесвам 0
Слънчев бряг е празен
отговор Сигнализирай
50
True story
преди 5 часа
Харесвам 12 Не харесвам 0
Пак ли ви е виновна държавата бе??? Срама нямате... Как се пълнеше легловата база преди пандемията, а? Да не би да е имало някаква кой знае каква рекламна кампания? Работата е там, че след Ковида направо пощуряхте с тия цени. А сега с еврото вече тотално си изгубихте и малкото предимство което имахте - да се биете в гърдите че било по евтино у нас. Е, може и да е било, като обърнеш евро в левчета и преглътнеш калпавото обслужване и ниското качество долу горе ти излиза сметката. Ама сега вече...
отговор Сигнализирай
49
анонимен
преди 5 часа
Харесвам 15 Не харесвам 0
Стига сълзи и сополи! Ако предлагате качествена услуга, туристите само ще идват при вас и след това ще се връщат отново и отново. Престанете да гледате на клиентите като на портфейл, който трябва да бъде опоскан до дъно за долнопробно изживяване. Ден, година храни е глупава стратегия, не го ли разберете, все ще сте си празни!
отговор Сигнализирай
48
селянин
преди 5 часа
Харесвам 0 Не харесвам 0
язе си се баням на реката у големио гиол
отговор Сигнализирай
Новини