BGONAIR Live

Татарова: Разбрах от медиите, че съм освободена от поста


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

24
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 13 Не харесвам 0
Тая стрина какво точно прави за 200к евро на година ми е интересно.
отговор Сигнализирай
23
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 12 Не харесвам 0
Глegaй нapoge, pagвaй ce, k'вu мuнguлu 'paнuш c npeзugeнтcku зanлaтu, бaшka uм kpageнeтo, cлaвa нa лuбepaлнaтa geмokpaцuя!
отговор Сигнализирай
22
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 9 Не харесвам 0
Защо не казва кой министър е искал от нея двата етажа?
отговор Сигнализирай
21
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 13 Не харесвам 0
То хубаво,че от медиите е разбрала,а не да я арестува полицията и от прокурора да разбере...
отговор Сигнализирай
20
Cec
преди 3 часа
Харесвам 5 Не харесвам 0
Стига сме ревали то май и назначението е такова като уволнението
отговор Сигнализирай
19
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 14 Не харесвам 0
То и ние от медиите разбрахме каква е заплатата ти в НДК и как се сключва договор със сина ти.
отговор Сигнализирай
18
инженер
преди 3 часа
Харесвам 7 Не харесвам 1
Министъра е отказал диалог щото: с терористи и крадци не се преговаря. В случая тази директорка е по умна от обикновенните "калинки" но си е позволила прекалено висока заплата(граничеща с кражба) и второ - НДК не е в цветущо състояние!Тоест спорно е дали е толкоз добър директор(особено за 10к).Като е толкова велика нека да си направи фирма и да печели колкото иска.Не искат да разговарят с нея щото не могат да си прикрият отвращението.Освен това я уличиха заради сина който е наел помещение в НДК
отговор Сигнализирай
17
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 8 Не харесвам 0
Aм' ga зaeмe тoraвa nocтa нa Ибaнчeвa в Cлuвeнckuя, ga нe cтou aйляk?
отговор Сигнализирай
16
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 2 Не харесвам 5
Милош Евтимов и той се е взел насериозно - беше министър на туризма, понеже е турист, сега е културтрегер, зашото е трегер.
отговор Сигнализирай
15
Така трябва
преди 3 часа
Харесвам 2 Не харесвам 4
До: Всички престъпници. Но ако не е спазена процедурата за уволнение, моментално печели делото в съда и ще й плащаме обезщетение. Като знам какви капацитети назначават и уволняват, гаранция, че лелята ще излезе победител, колкото и да е нагазила у киреча.
отговор Сигнализирай
Новини