BGONAIR Live

Иво Сиромахов за ИТН: Някак си се самоизчегъртаха


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

9
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 5 Не харесвам 0
Не са се изчегъртали, а са се пръснали по партии и групички към партии. Годините не са 17, а по-скоро 27-37. Останалото си е така.
отговор Сигнализирай
8
Доскоро
преди 2 часа
Харесвам 7 Не харесвам 3
И това плямпало беше налапало и смучеше"Шекерената пръчка"на Баш Чалгара и му беше добре щото падаха добри кинти!
отговор Сигнализирай
7
дедо
преди 3 часа
Харесвам 11 Не харесвам 2
Слави плямпаше потив политици. А после стана такъв. Тръгна по нов път: ще изчегъртва. Накрая Слави и ИТН ги няма в парламента. Герб все още е втора политическа сила.Слави не разбра, че ПП и ДБ са за изчегъртване. Синовете и внуците на полковниците от Държавна сигурност. Крали по тяхно време, децата и внуците свършили откраднатите пари. И решили да търсят реваншизъм във властта. Тръгнали с лозунг: ще предложим Закона за лустрацията за гласуване. Но ние не сме чули ни вопъл ни стон за този Зак ...
отговор Сигнализирай
6
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 9 Не харесвам 0
Самоизчегъртаха се. Не разбраха, че от чалгари политици не стават. Тошко Йорданов с ежедневните си изказвания и съюза с ГЕРБ така си постла, че заедно с БСП вкупом излетяха от НС и няма да се върнат. Дано поне чалгарите в екипа 7/8 се запазят. Една българска поговорка гласи: В каца без дъно не влизай!
отговор Сигнализирай
5
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 9 Не харесвам 1
Чaлraтa e вpegнa!
отговор Сигнализирай
4
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 7 Не харесвам 6
Не някак си, Ивчо, а срещу много, много пари. Сина ( ако е още син, а не дъщеря) на тошо африканеца, сибила е удобно уреден от татю в схемите с търговия с ток, от където сметките са по 4567 пъти. Ти си глупавия, че държиш на голо достойнство, другите се продадоха успешно.
отговор Сигнализирай
3
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 12 Не харесвам 2
"Злото е сторено. Крадено е безобразно в продължение на много години" - осъдени пак ли няма? е затова се краде, защото няма закони за тях
отговор Сигнализирай
2
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 8 Не харесвам 4
ПАРТИЯТА ВИ ПЛАТИ. БКП КОЯТО 82 ГОДИНИ Е НА ВЛАСТ.ПЛАТИ ВИ ТЛЪСТИ ПАЧКИ ОТ НАШИТЕ ПАРИ. НИЕ НЕ ПАСЕМ ТРЕВА. СЛАВЧО ДНЕС Е ВИДОВДЕН ЕДИН ДЕН ВСЕКИ СИ ПЛАЩА .
отговор Сигнализирай
1
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 14 Не харесвам 2
ИТН няма да влязат вече в парламента.
отговор Сигнализирай
Новини