BGONAIR Live

БАБХ е иззел шест тона от фалшивото масло, плъзнало у нас


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

22
анонимен
преди 1 час
Харесвам 6 Не харесвам 1
На пазара като имитиращ продукт с точното му съдържание вероятно - мас от дудки, соево масло, палмово масло и кой знае още какво, дано няма и мазнина от инсекти.,.,.,.:)):)):)) Това се яде от доста време у Бг, що не каже нещо Дойче веле от Германия по въпроса, а не Бг изяви.,.,.,.:)):)):))
отговор Сигнализирай
21
Кошничка без грижа
преди 1 час
Харесвам 6 Не харесвам 0
Масълцето от кошничката с грижа ли е това? Само не е уточнено - а неохдомиа след това здравна грижа иде реч. Но те властимащите няма да я консумират точно нея.
отговор Сигнализирай
20
Юлияна
преди 1 час
Харесвам 6 Не харесвам 0
Напишете номерата на фалшивите партиди и снимки на това масло.Аз сим закупила 3 пакета и не зная какво е ?
отговор Сигнализирай
19
анонимен
преди 1 час
Харесвам 8 Не харесвам 0
ам в Каууфф ланд още го продават - и то с намалния ,т.е. "промоция"
отговор Сигнализирай
18
peshef
преди 2 часа
Харесвам 8 Не харесвам 0
А продукта може ли да се използва вместо грес и други видове смазки...? И на вкус е същото...!
отговор Сигнализирай
17
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 8 Не харесвам 0
То е логично, от къде толкова преживни, въглероден, азотен отпечатък, болести и тн., та колко останаха, та да хранят цял ЕС и не само с 82% чисто масло, все едно от къде.,.,:))
отговор Сигнализирай
16
няма информация
преди 2 часа
Харесвам 5 Не харесвам 0
И допълни, че ===НЯМА ИНФОормация за това кой стои зад производството============ на маслото.Според нея =================има съмнения, че са използвани етикети, останали от ПРЕдишен ПРОизводител, ===============което е позволило подвеждането на потребителите.
отговор Сигнализирай
15
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 9 Не харесвам 0
Не е само маслото,а ядем тонове *** от всякакво естество за това сме и първи по онкозаболявания
отговор Сигнализирай
14
Анонимен
преди 2 часа
Харесвам 9 Не харесвам 0
Добре де,оригиналната марка няма ли да ги осъди за подронване на авторитета,или не и дреме какво ядем ние.Там,при тях си има контрол и подобен случай би означавало фалит за фирмата и съд.
отговор Сигнализирай
13
Анонимен
преди 2 часа
Харесвам 10 Не харесвам 1
Някога имаше комитет за държавен контрол,стоките бяха основно български и ментета почти липсваха.Сега имаме няколко агенции,на които плащаме за нищо,а чужди и наши ни тровят с какво ли не.Нито има контрол,нито осъдени.Който оцелее,оцелее.
отговор Сигнализирай
Новини