BGONAIR Live

БАБХ е иззел шест тона от фалшивото масло, плъзнало у нас


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

3
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 11 Не харесвам 0
важното е, че е по-скъпо от на запад, пък че било свинска мас с палма.... за българите може, и защо ли сме най-болните в ЕС?.... защо ли?
отговор Сигнализирай
2
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 8 Не харесвам 0
а други марки масло няма ли да изследвате, съмнявам се само това да е фалшиво!
отговор Сигнализирай
1
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 17 Не харесвам 0
А ОСТАНАЛИТЕ 600 ГИ ИЗЯДОХА РОБИТЕ. ПРЕСТЪПНИЦИ. А МЛЯКОТО ФАЛШИВИТЕ СИРЕНА КАШКАВАЛ........ ЗАЩО НЯМА ЕДИН ОСЪДЕН И ЛЕЖАЩ В БЕЛЕНЕ. 38 ГОДИНИ ТРОВИТЕ ТОЯ НАРОД.
отговор Сигнализирай
Новини