BGONAIR Live

БАБХ е иззел шест тона от фалшивото масло, плъзнало у нас


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

12
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 3 Не харесвам 0
До: До 4 Не, мой човек - Имената на ХОРАТА а не маркини фирми, защото там много лесно се крие.
отговор Сигнализирай
11
Анонимен
преди 3 часа
Харесвам 13 Не харесвам 0
Госпожата не знае колко сме изяли,защото правят проверки само по сигнал.Не си правят труда с постоянен контрол,защото е по-удобно да си седим по бюрата и да си вземаме чиновническата заплата.
отговор Сигнализирай
10
Разбира се
преди 3 часа
Харесвам 8 Не харесвам 0
Разбира се фирмите трябва да ги пазим за да продължат да ми тровят. Лиценза не трябва да им се отнема. И да им разсрочим глобата.
отговор Сигнализирай
9
До 4
преди 3 часа
Харесвам 7 Не харесвам 0
Дойче маркенбутер, и двата вида. Първоначално написаха и имената на разпространителите, но едва ли говорят нещо някому, може вече да са се пререгистрирани.
отговор Сигнализирай
8
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 8 Не харесвам 0
спирам да купувам масло, кой ще ми гарантира, че няма да получа инфаркт след 2 години, заради фалшификати, че са и прескъпи... мерси
отговор Сигнализирай
7
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 12 Не харесвам 0
Това уж немско масло се продава от години и се рекламира по телевизията. Краварката в левия ъгъл май е забърквала няква смес с маргарин. И само 300к евро глоба, шегувате ли се. Глобата трябва да е такава, че да ги занули завинаги. 30 млн евро, конфискации, затвори, нещо такова.
отговор Сигнализирай
6
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 8 Не харесвам 0
Не знам какво и колко са конфискувани, но в две от веригите течат реклами и промоции.
отговор Сигнализирай
5
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 14 Не харесвам 0
Hanuшeтe kou фupмu ca, зaщo ru kpueтe?
отговор Сигнализирай
4
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 11 Не харесвам 0
Имена ба виновниците пак ли ше ги рабизраме от други форуми и телеграми? Наордът иска, да ги накаже!!! ТЕЖКОООО!
отговор Сигнализирай
3
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 11 Не харесвам 0
важното е, че е по-скъпо от на запад, пък че било свинска мас с палма.... за българите може, и защо ли сме най-болните в ЕС?.... защо ли?
отговор Сигнализирай
Новини