BGONAIR Live

Борисов: С казуса "Пеевски - Атанасова" местят фокуса от бюджета


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

53
анонимен
преди 11 часа
Харесвам 7 Не харесвам 2
Другата манипулация-,,България спира военната помощ за Украйна!" Поне 10 човека обясняваха по медиите, как заявките за оръжие са плащани от системата за кредитиране ! Популиста пак не прави разлика между помощ и продажба!
отговор Сигнализирай
52
Колко е пенсия
преди 11 часа
Харесвам 11 Не харесвам 4
Колко е пенсията на Тутууууу?
отговор Сигнализирай
51
do 50
преди 11 часа
Харесвам 4 Не харесвам 5
Нейнски каза,че договора за самолетите е до края на май!Не си съчинявай!
отговор Сигнализирай
50
ПсихоАналитик
преди 11 часа
Харесвам 8 Не харесвам 6
Няма Казус - шИшИ сам се вкара в Капанът и се издаде, като ако НЕ беше Вярно просто казваш, че НЕ е Вярно и то по категоричен начин и дори вкарваш Ирония-като примерно, казваш, че като Мулти-Милиардер ме обиждате и аз мога да си позволя всеки Супер Модел в Дубай и т.н.,каза че се ровели в Личният му Живот и т.н.,а ДеситУ още повече се набута като публикува някакви най-вероятно фалшицирани и неверни данни на сайта на КС, при положение, че PNR международната система показва категорично друго нещо!
отговор Сигнализирай
49
До 44
преди 11 часа
Харесвам 10 Не харесвам 2
Те са подписали договор още с кабинета Желязков да са там до 30 юни, това го каза министър Запрянов! А твоя популист дето постави на САЩ ,,ултиматум" и ги ,,уплаши" това не го каза! Ето виждаш ли как се манипулират балъци като теб?
отговор Сигнализирай
48
анонимен
преди 11 часа
Харесвам 10 Не харесвам 5
Чекмеджан и настоящите мазачи на филии от редичката целувачи и обслужващ персонал заработващи в слугинаж "бушони" и техните лакърдии
отговор Сигнализирай
47
мак
преди 12 часа
Харесвам 10 Не харесвам 2
Да припомня на тоя, че когато имаше протести против него той измести фокуса от причините за протеста към "инспекции". По-добре бе да се занимаем с екскурзиийкте му отколкото да дълбаем гербавите кражби, самозабравили се политици, ремонти на ремонти след ремонти и т.н.
отговор Сигнализирай
46
анонимен
преди 12 часа
Харесвам 5 Не харесвам 4
то стават 3% ама ако намалят пенсии , вдигнат данъци отложат плащания за още 2 г, , съкратят половината администрация и силови структори и още някои други неща , но все пак само вие с Теменушка ги можете тези бюджети
отговор Сигнализирай
45
Бг
преди 12 часа
Харесвам 5 Не харесвам 3
===D за тиквата
отговор Сигнализирай
44
анонимен
преди 12 часа
Харесвам 3 Не харесвам 3
Значи Бойко е преборил гръцката дългова криза, да се съобщи на Европейската централна банка този факт
отговор Сигнализирай
Новини