BGONAIR Live

Активист атакува картина на Моне в Париж, арестуваха го


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

32
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 8 Не харесвам 0
Бавете ги и ги толерирайте още такива болни хора. Или лечение или в пустинята да спасява земята.
отговор Сигнализирай
31
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 7 Не харесвам 0
До стената, долу в двора на музея, и 9 мм в тила.
отговор Сигнализирай
30
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 7 Не харесвам 0
Нело, нема нищо лошо в женския род. Той, активистът е жена, значи е тя, активистка е.
отговор Сигнализирай
29
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 7 Не харесвам 0
Картината е безценна...
отговор Сигнализирай
28
Подсказвам
преди 2 години
Харесвам 12 Не харесвам 0
затвор и глоба равна на цената на картината
отговор Сигнализирай
27
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 7 Не харесвам 0
Да легне пред някой някоя блакова композиция или някой ТИР. Защото свръх-децентрализацията на производството е една от причините за въглеродните емисии. Не каква тениска носиш, какво ядеш или колко често се къпеш. Абе, лепни нещо върху картина, така се правят промени от световно значение.
отговор Сигнализирай
26
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 13 Не харесвам 2
проблемите с климата са сериозна тема, до която не може да се стигне заради безполови като това на картинката. Защо не се заяде с CEO-то на Ексон или на Шел, да речем. Или да бастисаш Моне е малко по-лесно и неизмеримо по-безопасно.
отговор Сигнализирай
25
Рашел Шимон
преди 2 години
Харесвам 6 Не харесвам 0
Името й/му говори предостатъчно!
отговор Сигнализирай
24
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 21 Не харесвам 0
Трябва да внимаваме много. Броят на ненормалниците по света и у нас расте главоломно. Някой ги организира и тия безмозъчни бродят насам натам и правят бели. Не климата, а тия вълни от периферията на обществото, самопоставили се на четвъртия балкон, откъдето и с бинокъл трудно следиш спектакъла, са заплаха за ценности и хора. Затова-аут.
отговор Сигнализирай
23
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 17 Не харесвам 0
Лицето на зелените активисти. Като унищожават културното наследство на човечеството, светът става по-зелен, чист и красив според тях. Пълна деградация на ценностите протича в момента.
отговор Сигнализирай
Новини