IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Мара Отварачката на разпит на Йордановден


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

17
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 31 Не харесвам 2
чудя се кой цолаж на Отварачката е по-голям - дали този на силиконовата джука или големия отвор отзад
отговор Сигнализирай
16
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 32 Не харесвам 3
Тази държава няма да се оправи. Значи за обикновенните хора, ако не се явят, ги довеждат на сила, а такива все деца на бивши, не знам си какви, им отлагат делата защото били в чужбина.
отговор Сигнализирай
15
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 28 Не харесвам 2
абе за *** става ама за друго не зная дали става Марчето - за пеене определено не става. Съмнявам се че може и да готви.
отговор Сигнализирай
14
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 27 Не харесвам 4
лошото е че ние сме хем милиционерска, хем мутренска държава. Както се казва мутро-милиционерска. ББ & ЦЦ - първият мутре, вторият милиционерче. Затова процъфтява пошлостта, чалгата и простотията. Няма случайни неща на този свят
отговор Сигнализирай
13
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 22 Не харесвам 3
сега ше и теглят по една ***
отговор Сигнализирай
12
кико
преди 14 години
Харесвам 37 Не харесвам 3
Е не мога да разбера, *** полицейска държава сме, а какво е по хубаво да сме мутренска ли държава, едното е по зло, *** мутр, ходят боцкат се с анаболи, а на 30 не могат да си вдигнат оная ралота, тогава да дойдат да им го набия отзад, да усетят 25 сантиметровия ми грозен Роналдиньо, ***, не харесвам куките, но тук ги подкрепям, какво като е карал бентлито на Марата, да не би да е по голям от всички нас. Долу мутрите, анаболисти, комплексари ***, селяни, перковци, химици, гейове.
отговор Сигнализирай
11
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 40 Не харесвам 2
ти пък къде видя певица ?
отговор Сигнализирай
10
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 18 Не харесвам 3
ае курски ти па ли се изказваш неподготвен ве ***
отговор Сигнализирай
9
ххх
преди 14 години
Харесвам 48 Не харесвам 3
АБЕ *** И ВАМПИРА, ЧЕНГЕТАТА Е ТРЯБВАЛО ЯКО ДА МУ СЕ ОТТЕПАТ НА ТОЯ *** ВЧЕРАШЕН, ЕЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙ ДОКАТО ШЕ СЕ КОТИРАТ ТАКИВА ***, *** ПЪЛЕН, ХИЧ НЯМА Й ДА МУ СЕ ОБЕСНЯВАМ, НАПРАВО ШЕ ВРЪТНА ПЕСНИЦИТЕ, *** И СЕЛЯНИНА СМОТАН.
отговор Сигнализирай
8
tulski
преди 14 години
Харесвам 8 Не харесвам 46
Свобода за телохранителя и за певицата !
отговор Сигнализирай
Новини