IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

САЩ със санкции срещу руски и украински висши лица


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

52
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
Ха-Ха-Ха-Ха............Тоя пак се е надрусал: "международна общност"...т.е. васалите ....
отговор Сигнализирай
51
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 8 Не харесвам 0
Баси санкциите :D От такива новини ми се доспива ..
отговор Сигнализирай
50
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 13 Не харесвам 0
маймуняка тоя път ще бъде награден за висше магьосничество и шаманство! или по точно за замразяване на незамръзващото! щото както е известно отдавна, руските политици от всички категории а също така и чиновници на държавна служба, просто намат и не могат да имат това което патладжана е решил да замрази. иначе казано имаш ли сметки в щатите и европа просто не можеш да работиш на държавна служба. Именно за това Бг политиците са послушни като кученца а руснаците са абсолютно независими от запада!
отговор Сигнализирай
49
до 59
преди 11 години
Харесвам 1 Не харесвам 4
Трябваше да напишеш "Гневен Комунист" вместо "Гневен българин".
отговор Сигнализирай
48
Йово
преди 11 години
Харесвам 15 Не харесвам 0
До 1990Прав си да не забравяме и северен Кипър неокупиран Турция и признат от САЩ.Косово го признаха защото сега там е най голямата безплатна военна база на САЩ е в Косово! Само на две държави САЩ не плаща за военните си бази и това са васалните им държави Косово и България. После някой говорят, че България била независима!
отговор Сигнализирай
47
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 20 Не харесвам 1
черньото е напълнил гащите и с право - той много добре знае че няма как да победи военна сила номер 1 в света
отговор Сигнализирай
46
УУУУУУУ до А
преди 11 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
Приятелю НЕГРАМОТЕН,пише се Уплашат.Питай ***.
отговор Сигнализирай
45
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
Пичовете от десен сектор само да смеят да взривят газопроводите и НАТО и РУСИЯ ще ги заличат от лицето на Земята едновременно - едните от запад, другите от изток!
отговор Сигнализирай
44
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 2 Не харесвам 10
Украинското правителство както и самият Путин се надяват че ще минат без пряк военен сблъсак. Това очевидно е невъзможно след вчерешната анексия на Крим. Започнат ли военни действия газопроводите за Европа ще бъдат прекъснати за неопределено време. България както винаги отново ще бъде най-изненадана и ще остане без газ за месеци наред. Вината си е чисто българска, защото откакто сме влезли в ЕС саботираме всички интерконекторни връзки със съседите под давление на Москва и 5-тата и колона у нас.
отговор Сигнализирай
43
Новини от 17 часа
преди 11 години
Харесвам 2 Не харесвам 6
Украйна официално поиска въоръжение от НАТО....Украйна изтегли посланика си от Москва за консултации.
отговор Сигнализирай
Новини