IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Руски подводници изстреляха балистични ракети


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

90
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 27 Не харесвам 5
Ел. подписка за признаване на "десен сектор" за терористична организация.https://secure.avaaz.org/ru/petition/Sovet_Bezopasnosti_OON_Ostanovit_fashizm_na_Ukraine/?viYTohb
отговор Сигнализирай
89
До 105
преди 11 години
Харесвам 11 Не харесвам 32
Слушай, слушай, то руската политика ви направи такива бездарни мързеливци и послушници които гледат само чуждото.
отговор Сигнализирай
88
Ф.С.В
преди 11 години
Харесвам 6 Не харесвам 3
--Аз само диктувам - секретарката ми чати в форума !
отговор Сигнализирай
87
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 12 Не харесвам 11
Все си мислех че атака може и да има някой умен симпатизант. Грешал съм!
отговор Сигнализирай
86
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 17 Не харесвам 4
Аз пък се чудя, колко болен или просто *** човек трябва да си, за да циклиш ПО ЦЯЛ ДЕН в някакви сайтове и форуми и да защитаваш едната или другата страна!Не се изказвам в защита нито на Русия, нито на Украйна! Но вчера влезнах, днес влизам... и наблюдавам само едни и същи хора, един и същи стил на писане, еднакъв брой харесали и нехаресали.Е*и му майката!!!
отговор Сигнализирай
85
Георгио
преди 11 години
Харесвам 42 Не харесвам 18
Подкрепям всяко едно управление, което е за близко сътрудничество и съюз с Русия.Това е най- близката до нас нация и която ни е помагала дори в най- трудните моменти за нея.Ако някога нямаше Русия, сега щяхме да сме част от Турската империя - не забравяйте, че това не е късно да се случи ! На тях населението не им трябва, така че ще ни погубят.
отговор Сигнализирай
84
Ф.С.В
преди 11 години
Харесвам 17 Не харесвам 4
ДО 100 И като слушам нашият химн -какво ще стане ?? Ще изплаваме от дъното ли ? ахахах балък ! такива като Борисов Плевнелиев Станишев Кунева Доган Костов и всички от 25 г политици- Химна на Бг е просто една музичка свързана с пари - казват -Заклех се !!и си тананикат химна като повечето то тях не го знаят дори !! И ти ще ми говориш балъшки истории - как ще се отлепим от дъното - Ще се отлепим в ШЕСТЪК ! ден между петък и събота - тогава и повечето бизнесмени плащат заплатите в БГ !
отговор Сигнализирай
83
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 12 Не харесвам 14
Наздравеее! Дреме ми за руските подводници и за сидерастите.
отговор Сигнализирай
82
Оп саааа
преди 11 години
Харесвам 10 Не харесвам 10
Някои слушат руския химн други правят пари.
отговор Сигнализирай
81
с.
преди 11 години
Харесвам 6 Не харесвам 7
До Ф.С.ВЧе нали точно другарите ги направиха тия милиардери бе,пич!И какво общо има това с любовта и уважението пред Родината!?Колкото и да се пънеш руснак няма да станеш,пич!Но им слушай химна де!Падам с вас!
отговор Сигнализирай
Новини