IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

САЩ подтикват Украйна към братоубийствената война


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

145
vesko02
преди 10 години
Харесвам 6 Не харесвам 4
До АнонименГледам руски филми с удоволствие ,все пак там има много умни хора,които естествено са "извън" властта.
отговор Сигнализирай
144
до Веско
преди 10 години
Харесвам 7 Не харесвам 0
А, ти си учил от книжките за Априлския пленум,а история си пропуснал.Значи си партиец,сменил възгледи за една нощ и сега злобееш.Говорех ти за Киевска Рус,ама това няма как да го знаеш,щото си неграмотен
отговор Сигнализирай
143
Шоп
преди 10 години
Харесвам 6 Не харесвам 9
Между другото, самият Путин отрече, че ще слагат радар в Куба. Не ще да дразни Орела.
отговор Сигнализирай
142
vesko02
преди 10 години
Харесвам 4 Не харесвам 5
До неграмотен сиОт коя история,тази дето възхвалява Априлския пленум как е възстановил ленинските принципи и норми на партиен живот?
отговор Сигнализирай
141
ТРАКИЯ-БЪЛГАРИЯ
преди 10 години
Харесвам 13 Не харесвам 1
Да.. не се учудвам от негативите събрани от предния ми коментар..Никой от вас не иска да приеме ИСТИНАТА тя наистина е жалка..Повечето от вас никога няма да се събудят от злокобния кошмар на който обрекохте няколко поколения от децата ни в тая пропаднала и смърдяща на разврат и простотия бананова държава..Един ден всичко ще се промени и слънцето отново ще свети над Тракия и ще изгори с лъчите си предателите и тези които се опитват да ни унищожат!!!
отговор Сигнализирай
140
неграмотен си
преди 10 години
Харесвам 7 Не харесвам 0
Веско,много си неграмотен,бе бате! История учил ли си,как се създава Русия знаеш ли,я отвори малко учебниците и се ограмоти!
отговор Сигнализирай
139
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 9 Не харесвам 1
До vesko02vesko от къде го знаеш това бе пич? :)) да не си им писал протоколите от срещите? :))
отговор Сигнализирай
138
vesko02
преди 10 години
Харесвам 4 Не харесвам 21
Народа на Украйна пожела да се освободи от руската "опека",пожела независимост и затова режима на Путин отговаря по този зловещ начин.Между другото и ние сме в подобна ситуация,знаем ,че крадливите ни управници са слуги на Кремъл но нямаме нужните съпротивителни сили.
отговор Сигнализирай
137
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 2 Не харесвам 2
PARITE STOIAT V OSNOVATA NA VSICHKO ! Ne Putin. Ne Amerika i ne Evropa
отговор Сигнализирай
136
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 10 Не харесвам 3
"Защо не приемеш че има и различно мислещи от теб и да водиш дискусия с тях а не да ги убеждаваш че не мислят и само това да им повтараш това не те прави по различен от тях"Тук преобладават едни и същи хора. Примерно 3-*** човека пишат коментари, ама ги пишат така, че уж да изглежда, че все едно ги пишат 20-30 различни човека. И са само някви клонящи към крайни, супер радикални промити мозъци. С такива ли искаш да се води дискусия??? С отрочета на глупостта и пропагандата?
отговор Сигнализирай
Новини