BGONAIR Live

САЩ изпробваха за първи път ПРО-то си в Европа


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

32
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 21 Не харесвам 7
Долу Нато и ЕСЕС!!!
отговор Сигнализирай
31
до 49
преди 10 години
Харесвам 8 Не харесвам 1
да не би да получаваш информация от някоя гей-*** медия?
отговор Сигнализирай
30
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 27 Не харесвам 3
Алепо, малепо, солнцепеците бълват огън и джихадистите бягат като зайци към Европата. Свърши се с Идил, точка!
отговор Сигнализирай
29
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 16 Не харесвам 4
Казах ти, чети политикус, а не украинските сайтове. Украинските много лъжат и си измислят. Като оня ден- уууу, турците свалили Су 25. Оказа се, че са си свалили собствен дрон, след като три пъти на инглиш са го предупредили да кацне, но дрончето е било още мъничко и е знаело само турски, хахахахаха!
отговор Сигнализирай
28
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 13 Не харесвам 1
До 1chovekКакво разработва Западът? САЩ притежават само Трайдънт и Минитмен. Провери от коя година са разработка. Последната ракета от споменатите видове е направена преди 30 години. Още не е имало мобилни телефони. Въобще не се знае, дали тяхното радиоизлъчване няма да побърка минитмените и да ги насочи към Шикагоу.
отговор Сигнализирай
27
Боби
преди 10 години
Харесвам 13 Не харесвам 1
До 1chovek 46"ЕКСПЕРТЕ" РАДАР засичащ балистични ракети не е оптимизиран за засичане на противокорабни (особено свръхзвуковите) и крилати ракети(факт) КОРАБИТЕ С ПРО(ракета см-3) трябва да се охраняват от кораби с друг тип радари и ракети(см-2)(като тези за охрана на авионосци)Така че това е показуха.Освен това параметрите на целта са известни а самата цел не маневрира и бас държа че няма ловушки или са от най-стария вид който лесно се различава от истинската бойна част.Както казах показуха
отговор Сигнализирай
26
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 28 Не харесвам 9
Всеки който живее в България и подкрепя американците е ПРЕДАТЕЛ.
отговор Сигнализирай
25
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 7 Не харесвам 0
Писах за след 50 години, а не за днешния ден. Не смятам да оставам толкова дълго тук, докато китайците правилно са се ориентирали натам, но пак ще ядат бой от злите рашки.
отговор Сигнализирай
24
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
Една ракета Иджис е 100 милиона .. в Европа да има 20 ракети..
отговор Сигнализирай
23
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 14 Не харесвам 10
Обзалагам се, че до Коледа Червената армия ще марширува върху жълтите павета, а Баце и ко ще бягат в щатите
отговор Сигнализирай
Новини