BGONAIR Live

САЩ изпробваха за първи път ПРО-то си в Европа


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

2
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 48 Не харесвам 7
Браво, голям успех! Само че руските Калибри летяха на височина от 50 метра. Не в Космоса! Така че нищо не са постигнали, само взаимна утеха от проспания старт на руснаците. Какво става с европейската ПРО. Спи като спящата красавица!
отговор Сигнализирай
1
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 54 Не харесвам 7
Някой май се е наакал от изстрелването на ракети от Каспийско море...свиквайте и мобилизирайте всичкото гей, което намерите из натовските държави.
отговор Сигнализирай
Новини