BGONAIR Live

Румъния и Полша – на мушката на Русия


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

112
Турбодемократ
преди 10 години
Харесвам 8 Не харесвам 3
До ПатриотКолега, този не е шапшал, той просто е платен дупедал.
отговор Сигнализирай
111
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 27 Не харесвам 9
Това са обречени държави, дори да не са "на мушката на Русия". ПРО ще унищожава ракетите, но бойните глави в тях ще се взривяват, защото атомната бомба представлява две разделени части уран 235, при съединяването на които верижната реакция започва спонтанно. На това няма как да бъде попречено, дори идващите от руска територия ракети да бъдат унищожени над Румъния и Полша. Просто взривовете няма да са над Щатите, а над Източна Европа.
отговор Сигнализирай
110
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 16 Не харесвам 19
логиката на путин: човек си купува врата за къщата и оня решава да я разбие, защото "ние ще бъдем принудени да предприемем някои мерки за гарантиране на сигурността си"....
отговор Сигнализирай
109
Патриот
преди 10 години
Харесвам 28 Не харесвам 9
Калининград e руска територия бе шапшал!
отговор Сигнализирай
108
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 3 Не харесвам 22
До ТурбодемократВ Калининград имаше ли референдум за настаняване на Искандерите бе умник ,?
отговор Сигнализирай
107
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 11 Не харесвам 35
То се е видяло, че Русия ще яде натовската хурка ама покрай нея и доста пишман "Патриоти" ще пострадат.
отговор Сигнализирай
106
Турбодемократ
преди 10 години
Харесвам 41 Не харесвам 6
Единствено в интерес на демократичните ценности питам - в Румъния и Полша имаше ли референдуми дали населението е съгласно с разполагането на противоракетни щитове?Питам аз и отговор не искам.
отговор Сигнализирай
105
Патриот
преди 10 години
Харесвам 45 Не харесвам 12
Смърт за враговете на Русия и България!
отговор Сигнализирай
104
куку
преди 10 години
Харесвам 11 Не харесвам 24
както иска този убиец до вчера за Украйна били "братя и сестри "а сега ги избива Какво иска този *** Варшавски договор ????Умря Марко можеш само да сънува видяхме ги какво правеха в Чехия Полша Унгария с танковете Нашите не останаха назад с голямото си "братче" да убива Долни мръсни гадове мястото ви е само в пъкала
отговор Сигнализирай
103
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 8 Не харесвам 12
За това рускините масово идват в България. С п***а ще ни превземат :)
отговор Сигнализирай
Новини