IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Словакия губи ?700 млн. годишно без транзит на руски газ


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

18
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 7 Не харесвам 12
Никакви потоци няма да има, Россия просто ще си умре от глад.
отговор Сигнализирай
17
Ани
преди 10 години
Харесвам 6 Не харесвам 3
*** пречат на проучванията за Български газ. Трика е да си дадем територията за да осигурим пазар за Руска газ.
отговор Сигнализирай
16
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 10 Не харесвам 3
До Анонимен 22,21,20Ама има още много наивни гоВЯДА,дето се бият в пилешките гърди,че са в "голямата работа",наречена ЕС.
отговор Сигнализирай
15
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 5 Не харесвам 9
КТБ не беше ли клон на ВТБ /руска/ за изсмукване на ресурса на БГ народ?По-добре без Руснаци. Стига сме ги хранили!
отговор Сигнализирай
14
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 5 Не харесвам 8
Четем "Правда", цитиран от ТАСС" и спираме дотук. По-нататък конструкцията е ясна. А реално нещата стоят така - дайте да дадем 18 млрд евро, за да спестяваме по 300 млн на година... Цялата "далавера" ще даде печалба след 60 (шестдесет) години.
отговор Сигнализирай
13
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 16 Не харесвам 2
Ами източноевропейските оФФце не проумяха ли,че ги присъединиха само като територии към четвъртия райх,доставчици на суровини и евтин работен ***,както и място,където да си изхвърлят всякакви отпадъци,като се почне от храни,мине се през коли за скрап и се стигне до банки,за доизсмукване,каквото е останало.Ама има още много наивни гоВЯДА,дето се бият в пилешките гърди,че са в "голямата работа",наречена ЕС.
отговор Сигнализирай
12
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 6 Не харесвам 3
Россия просто хочет отучить Украину жить за счт России и расчитывать на своии силы , хотели в ЕС , развивайте свою экономику а не клянчите у других государств деньги ! Дай бог и Беларусия в ЕС уйдт . Что Украина что Беларусия засчт других жить привыкли .
отговор Сигнализирай
11
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
До !само украинска лъжа!
отговор Сигнализирай
10
!
преди 10 години
Харесвам 3 Не харесвам 11
Нали никой не е толкова ***, че да повярва на лъжите на вестник "Правда" и ТАСС?
отговор Сигнализирай
9
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 11 Не харесвам 3
До Ха- ха- хаНе иска руски газ, пък всички се натискат за него. Що така бе?
отговор Сигнализирай
Новини