IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Путин нареди: Ударната ядрена мощ на Русия да се засили!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

49
Западноевропеец
преди 8 години
Харесвам 7 Не харесвам 19
До ГУРБЕТЧИЯТе руснаците още не могат да научат, че пиенето на МЕНТИЛОВ ЛОСИОН е смъртоносно, пък искат да владеят света!!!
отговор Сигнализирай
48
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 7 Не харесвам 18
Путинова Русия - "Рашка-Го*шка с ракети !
отговор Сигнализирай
47
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 17 Не харесвам 3
До Киро кофражистаА за убитите от USA бомби деца - кой ще гори бе Киро? А и както се вижда и от Български бомби загиват хора в Сирия! Та кой ще гори бе Киро?
отговор Сигнализирай
46
Западноевропеец
преди 8 години
Харесвам 5 Не харесвам 13
До ГУРБЕТЧИЯ 67Не е пракалил с нормален алкохол!!! Прекалил е с МЕНТИЛОВ ЛОСИОН!!! Говоря за същия лосион, от който загинаха 71 некадърни рашки!!! :-)
отговор Сигнализирай
45
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 8 Не харесвам 12
И Хитлер казваше същото преди ВСВ !
отговор Сигнализирай
44
нато
преди 8 години
Харесвам 9 Не харесвам 25
Русия е най-големия агресор в света .Никой не е отнел руски територии ,но те постоянно заграбват територии на съседите си . Империята на злото трябва да бъде унищожена!
отговор Сигнализирай
43
Кики
преди 8 години
Харесвам 14 Не харесвам 5
До пехотинец По псевдонима ти личи, че носиш на раменете много голяма и дебела американска глава. Ако това, което си написал е вярно, то САЩ отдавна да са превзели Русия. Ти не можеш да бъдеш обективен, заради горните две изречения!
отговор Сигнализирай
42
Западноевропеец
преди 8 години
Харесвам 9 Не харесвам 18
Хахахахахахахаха!!! Джуджето щяло да увеличава ядрената мощ!!! Най-много някоя ядрена централа да гръмне заради некадърността на рашките и да заличи всички рашки, намиращи се около нея(не че ще е гиляма загуба де).Отговарящите за централата може да се напият с МЕНТИЛОВ ЛОСИОН и да направят някакъв гаф. Нали рашките обичат да пият МЕНТИЛОВ ЛОСИОН и после да yмират после с десетки! Нямат парици за нормален алкохол! Хахахахахахахахахахахаха!!! :-)
отговор Сигнализирай
41
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 14 Не харесвам 2
България имаше преди но сега САЩ не дават ядрено в България, защото може да се използва срещу Турция.
отговор Сигнализирай
40
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 17 Не харесвам 2
Оооо, не бъдете банални! Като падаше рублата по 500 коментара под статия как Русия фалира, как ще яде сено, как това, как онова. Сега на всяка манджа врете одеколон-лосион в коментарите. Ай не ви ли посна все едно и също.Между другото рублата расте!
отговор Сигнализирай
Новини