IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Путин отсече: Атаката в Сирия е опит за отвличане на вниманието!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

127
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 16 Не харесвам 4
МИСЛЯ,ЧЕ СКОРО ВЕЧЕ ЩЕ ВИДИМ С-400 В ДЕЙСТВИЕ
отговор Сигнализирай
126
за 118
преди 8 години
Харесвам 6 Не харесвам 5
Туй от МОСАД тъй ли ти казаха да кажеш, ами ако Израел решат да запушат устата на колегата си Ердоган със някой изпреварващ удар, че Идлиб е бая близо до Турция и там Асад не би поставил химически оръжия, а от Турция могат лесно да се вкарат ?
отговор Сигнализирай
125
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 18 Не харесвам 3
Тръмп "бил сигурен", че Асад е нападал населението с химическо оръжие. Сигурно е от същия склад, дето беше оръжието за масово поражение на Садам Хюсеин. И тогава Пауъл плака тихо и напоително за горките иракски деца, но окото не му трепна за също така горките иракски деца, дето загинаха при щатската инвазия. Тези за *** ли ни смятат? Защо Шпигел си изключи коментарните функции под съобщенията за нападението срещу Сирия? Защото знаят какво ще напишат читателите им!химическо оръжие. Сигурно е от същия склад, дето беше оръжието за масово поражение на Садам Хюсеин. И тогава Пауъл плака тихо и на
отговор Сигнализирай
124
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 10 Не харесвам 10
САЩ направиха Русия за смях.
отговор Сигнализирай
123
Еуролиберал
преди 8 години
Харесвам 16 Не харесвам 0
А къде сме ние в цялата работа? Кога ще можем да направим гей парад в Сирия?
отговор Сигнализирай
122
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 18 Не харесвам 5
САЩ много добре знаят, че Русия може да ги унищожи за 2 минути, а сащ Русия за 4 ...никакъв шанс за сащ . Някой трябва веднъж за винаги да им свие перките и да се приключи с тези самозабравили се миротворци
отговор Сигнализирай
121
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 9 Не харесвам 11
До 120Е то и до сега врабче не можеше да прелети над Сирия ама на. 59 ракетки поздравиха Путин за добро утро.
отговор Сигнализирай
120
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 9 Не харесвам 8
До Анонимен 120Русия няма никакви възможности да затваря каквото и да е въздушно пространство. Няма такъв военен комплекс който може да направи това. Това не е като да говориш за изпепеляване тука трябват сериозни технологични възможности с които Русия никога не е разполагала.
отговор Сигнализирай
119
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 12 Не харесвам 2
А има ли доказателства, а не само твърдения за това? И защо след тези въздушни удари няма изтичане на отровни газове, след като се предполага, но твърди, че от тази база са излетели самолетите, които били бомбардирали и обгазили градчето? Откъде са се заредили с газ бомбардировачите, след като сега след въздушния удар на томахавките няма изтичане на отровен газ в от летището база, която е била склад за химически оръжия, някога си?
отговор Сигнализирай
118
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 9 Не харесвам 6
Русия затваря въздушното пространство над Сирия. Което ще рече, че американците ще могат да карат самолетите си само по рульожките. Да се упражняват в паркиране.
отговор Сигнализирай
Новини