IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Лавров към Тилърсън: Да няма нови американски удари в Сирия


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

7
luckyman
преди 8 години
Харесвам 26 Не харесвам 1
Бе, напоследък все с кучешки имена тия мейсъни бе! Барак, Рекс, Тръмп, Кондолиза...Не, че имам нещо против кучетата, напротив!
отговор Сигнализирай
6
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 24 Не харесвам 2
До Тилърсън към ЛавровДа няма повече подкрепа от САЩ за брадатите джихадисти!
отговор Сигнализирай
5
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 24 Не харесвам 7
Дядо Вазов: " Кат Русия няма втора, тъй могъща на света ! Тя е нашата опора, тя е наша висота !!! " Чат ли си бе Тилърсъне ?!
отговор Сигнализирай
4
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 34 Не харесвам 2
Жертвите на медийната помия припяват като папагали "режима та режима". Кой режим? Този, който позволява на християните в Сирия да празнуват Цветница ли? Има снимки - Асад го позволява. Това ли е "диктатора"?И като сменят "режима" с демократичните главорези от Ал Кайда и ИДИЛ, какво ще пеят сороските стипендианти у нас? Ще има ли фанфарчета за свобода и парадчета за изстрадалия сириец?
отговор Сигнализирай
3
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 32 Не харесвам 7
Краварят отиде на крака при Путин, а Путин отказа да го приеме. Ще получи условията от Лавров и по живо по здраво да се пробира в краварската ***.
отговор Сигнализирай
2
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 7 Не харесвам 34
Кой л се интересува от мнението на Лавров? Кой е Лавров?
отговор Сигнализирай
1
luckyman
преди 8 години
Харесвам 26 Не харесвам 4
Във всеки случай, дядо Иван няма да си остави магарето в калта! От мизериите на мейсъните единствено ще се разпалват войните, но няма да постигнат целта си!
отговор Сигнализирай
Новини