IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Тереза Мей призова за реформи и строги наказания за тероризъм


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

12
1234
преди 8 години
Харесвам 15 Не харесвам 2
С какви наказания можеш да изплашиш хора, на които не им е мил животът и очевадно го принасят в жертва на някаква идея, тяхна си кауза? Как ще ги убеждаваш , че не са прави, като те и живота си дават заради това че вярват в нещо? И в "Искуството на войната" пише, че най- опасен е този, който няма какво да губи! Нашите мерки не съответстват грам на силата на тяхната мотивация, накрая те ще имат победата..
отговор Сигнализирай
11
ГАДОРЯН
преди 8 години
Харесвам 6 Не харесвам 0
Тая система с изборите вече е тотално изчерпана.
отговор Сигнализирай
10
Циник до 8
преди 8 години
Харесвам 25 Не харесвам 0
Садам...най-ги можеше тва наказанията!Един такъв "мъченик"...знаеше, че после Садам ще изтреби до крак целия му джинс!!!!*** Садам, и Кадафи ги убиха...и вече нищо не може да стресне тарамбуките!
отговор Сигнализирай
9
ами сега
преди 8 години
Харесвам 21 Не харесвам 0
Спомнете си Путин какво запита запада от трибуната на ООН,Вия сега разбрахте ли какво направихте!?и призова за международна коалиция срещу тероризма!
отговор Сигнализирай
8
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 14 Не харесвам 0
Какви строги наказания това са камикадзета *** ша ги уплашиш
отговор Сигнализирай
7
смях
преди 8 години
Харесвам 26 Не харесвам 0
Страната която подкрепя и обучава терористите в Сирия иска строги мерки срещу тероризма!?
отговор Сигнализирай
6
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 16 Не харесвам 0
Защо само призовава, да вземе решения?? Защото има скрити интереси и предателства, а плащат обикновените англичани. Така ще продължи докато е този двоен стандарт, едно се говори а друго прави. Даже вече и не ги жаля! Стандартното се чува, наш Тъпчо бил с тяхната мъка, те ще носят меченца и цветенца, както и ще пеят песнички хванати за ръце. Ние не сме цвете да търпим БарБутко от Банкя но и те да чакат като на заколение кога ще ги трепят следващия път.
отговор Сигнализирай
5
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 23 Не харесвам 0
Га подкрепяха ислямските революции в Близкия Изток и Северна Африка, не реваха. Сега пречат на руснаците в Сирия да възстановят държавата.
отговор Сигнализирай
4
анонимен
преди 8 години
Харесвам 12 Не харесвам 0
хич не ми е зор за скапаната ви дьржава кьдето полицията не носи орьжие а яздиконе
отговор Сигнализирай
3
Циник
преди 8 години
Харесвам 21 Не харесвам 0
Строги наказания!Никакъв фитнес...и закрит басеин за затворниците терористи!!!Лишете ги и от порно списания!Да разберат, че търпението ви се изчерпа!
отговор Сигнализирай
Новини