IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Стотици зад Навални срещу Путин в битката за Кремъл


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

50
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 21 Не харесвам 2
Какво голямо събрание!!! 742 участници на фона на 15 милионна Москва.
отговор Сигнализирай
49
ЧУЖДЕСТРАНЕН АГЕНТ
преди 7 години
Харесвам 19 Не харесвам 1
От необходимите 300000 подписа за Навални досега са събрани 14000.Обвиняват шефа на предизборния му щаб за провала на кампанията.Освен това умишлено не иска разрешение за митингите, защото му трябва кръв и насилие за камерите на чуждите телевизии. А и участниците в тези митинги стават все по-малко, щото давали само по бутилка водка.Четете и други сайтове.
отговор Сигнализирай
48
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 5 Не харесвам 4
Стотици май няма да са му достатъчни, че и хиляди даже. Доста милиони трябва да гласуват за теб за да вземеш властта в Русия. И то ако ФСБ разреши....
отговор Сигнализирай
47
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 3 Не харесвам 13
:) те и за путинчовото приятелче еддоганчо също гласуват по 180% минимум :)
отговор Сигнализирай
46
до 45
преди 7 години
Харесвам 1 Не харесвам 21
:) е сега като разбрах че ще гласуват 180% за путинчо , и наистина ми олекна . И ще взема по този случай , за славата на путинчо да отида до тоалетната , та да ми олекне още повече :)
отговор Сигнализирай
45
isidore
преди 7 години
Харесвам 19 Не харесвам 2
а по света милиарди са против империалистите и терористите/военно престъпници от ФАЩ:)
отговор Сигнализирай
44
Виж ти
преди 7 години
Харесвам 21 Не харесвам 1
До до - лошата работаПрав е човекът, буквално всяка седмица се откриват нови заводи. Вече напълно са заменени с родно производство кооперираните в руската икономика украински предприятия. До края на следващия мандат на Путин, Русия ще изгради напълно самодостатъчна икономика с нулева зависимост от внос. От началото на 2020г. по газопровода Силата на Сибир, към Китай тръгва газ по обем равен на консумирания в Европа. Посоката на санкции рязко ще се обърне от Русия за Европа.
отговор Сигнализирай
43
Руснак
преди 7 години
Харесвам 21 Не харесвам 4
Да умираме от глад при средна заплата 1 300 долара и всичко е по евтино от България
отговор Сигнализирай
42
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 21 Не харесвам 2
Значи,"стотиците" зад Навални ги издигате в невероятен култ,а милионите зад Путин,сякаш не съществуват!!!Ех продажни НПО-болуци,ще му пр^днете на Путин на оная работа,барабар с наваляния западнофилски ***!
отговор Сигнализирай
41
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 13 Не харесвам 0
До лоша работа,момчетаПростотии пишат и поради глупост, и защото им плащат по малко. Мечтата на *** е да заработва като интелектуалец и тя се сбъдва с Америка за България.
отговор Сигнализирай
Новини