IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Урсула към Грузия: Вратата към ЕС остава отворена


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

11
анонимен
преди 1 година
Харесвам 10 Не харесвам 3
Колкото и да злословят по нашите медии, кадрите са красноречиви: Снощи, след като предните дни полицията поизлови най-гагстерите, беше доста кротко. За жалост на чакащите сеир джурналЯ. Грузинската полиция не реагира на дивашкия шум от удряне върху метали и на замерянето с камъни по парламента.Говоренето за 250 000-но участие с шествия в и от 3 най-големи града не беше илюстрирано, явно не е било такова. Местната полиция призова да не водят деца.Кой нормален си води децата НОЩЕМ за огън и бой?
отговор Сигнализирай
10
анонимен
преди 1 година
Харесвам 4 Не харесвам 5
150 хиляди обучени протестъри???
отговор Сигнализирай
9
Путин
преди 1 година
Харесвам 5 Не харесвам 1
Ако се затвори,минете през ключалката!
отговор Сигнализирай
8
анонимен
преди 1 година
Харесвам 10 Не харесвам 3
Това в Тбилиси не е протест.Това е управляем метеж от обучени протестъри.
отговор Сигнализирай
7
анонимен
преди 1 година
Харесвам 11 Не харесвам 2
Сутринта специалният кореспондент на БНТ се чуди какви лошотии да говори против действащото правителство.Снощи още почна да се оплаква, че на чуждестранните медии били им ограничавали достъпа да митингуващите.Ами полицията се грижи да няма пострадали журналисти,да не се врат на опасни места.По руска тв даваха журналистка,която каза, че в момента я пазят.А нашият недоволен, че вандалите стреляли САМО с фойерверки срещу парламента и силите на реда. Да го стрелнат и него САМО с 1 новогодишна ракета
отговор Сигнализирай
6
Тая
преди 1 година
Харесвам 9 Не харесвам 2
5
Христо Христов
преди 1 година
Харесвам 10 Не харесвам 3
Няма лошо! Но грузинците трябва бързо да издирят и осъдят платените провокатори на чуждите сили.
отговор Сигнализирай
4
ЕБЕТЕ СИ МАЙКАТА
преди 1 година
Харесвам 12 Не харесвам 3
европедepacтичеcka. Това казаха грузинците. Грузия се отказа от ЕС. Грузия се отказва от преговорите за присъединяване към Европейския съюз до края на 2028 г., обяви премиерът Ираклий Кобахидзе. Тбилиси отказва всякаква финансова помощ и пред-присъединителните фондове от Европейския съюз. Урсула фон дер Лайен отиде лично в Тбилиси и да каже на грузинците, че не са прави и ще ги санкционира. Само че, как ще се върне?
отговор Сигнализирай
3
Бай Х
преди 1 година
Харесвам 8 Не харесвам 1
Само конфликти създавате.
отговор Сигнализирай
2
анонимен
преди 1 година
Харесвам 12 Не харесвам 2
И за урките врата на ЕС е отворена - ама влязоха като бежанци :)))
отговор Сигнализирай
Новини