BGONAIR Live

Колко месечни заплати са нужни, за да си купите дом в Европа?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

70
анонимен
преди 1 година
Харесвам 0 Не харесвам 1
Пълни глупости.
отговор Сигнализирай
69
ЯЯ
преди 1 година
Харесвам 2 Не харесвам 1
Преди време ми попадна документа за покупка на жилище от моите родители през 1976 г. 100 кв.м , първи етаж в новия (неуреден и кален) квартал на Казанлък по линия на крайно нуждащи се. Цена 10 400 лв. Интересното е ,че вътре фигурираше и себестойноста на жилището т.е. колко е струвал строежа на държавата - 3400 лв!! Тогава си спомних думите ва моят старшина в казармата-" Когато на държавата и трябват пари, започва да строи жилища!!"
отговор Сигнализирай
68
аз
преди 1 година
Харесвам 0 Не харесвам 0
220 000евро за стар апартамент на който ще сменяте дограмата,банята,подовете,30 000евро за нотариус 85кв.м.Германия голям град добър квартал.3% комисион на недв.имоти.поне 35 000 евро ще ви е ремонта.
отговор Сигнализирай
67
Вармненец
преди 1 година
Харесвам 0 Не харесвам 0
Годината е 1973-та, скааапаняк!
отговор Сигнализирай
66
Варненец
преди 1 година
Харесвам 5 Не харесвам 1
до 66 Не съм оня с който спориш, но тристаен апартамент 90 квадрата във Варна кв. Петлешев навремето сега Младост 1 се води го купи дядо ки за 8 хиляди лева. Сега този апартамент струва 200 000 евро. Тогава заплатите бяха по 120 лева. Сега с 66 средни работни заплати ще си купиш ли такъв апартамент? Кажи ве, скааапаняк?
отговор Сигнализирай
65
До 11
преди 1 година
Харесвам 2 Не харесвам 1
Къде ги водя тези апартаменти в социализма за по 4-6 хиляди лева ? Майка ми и баща ми са броили 11 000 лева през 1988 за нов Москвич. При средна заплата в страната 300 лева. Това са ти 35 работни заплати. В момента средна заплата е 1600-1700 лева. Мисля избора на нова кола за 50 000 хиляди лева няма да е никак лош...
отговор Сигнализирай
64
Въпреки
преди 1 година
Харесвам 2 Не харесвам 0
Странно че не сме първи и в тази негативна класация. Но спокойно след като прочетат статията нашите брокерски организации ще се погрижат за това...
отговор Сигнализирай
63
Мек Гибсън
преди 1 година
Харесвам 2 Не харесвам 1
Я Русия всичко е много по-достъпно, чисто и уредено и спретнато. А в tupata Европа всичко отива позволите, ама ми се бачка и живее в Европата, защото съм MaлOyMна k0neйка милееща за едното време без да знам що :D
отговор Сигнализирай
62
анонимен
преди 1 година
Харесвам 0 Не харесвам 0
Бившият соц най скъп, др., след тях.:))
отговор Сигнализирай
61
анонимен
преди 1 година
Харесвам 6 Не харесвам 6
В сравнение с еврейското робство, начуканно ни под формата на "демокрация"!, турското робство ми се привижда като райски времена!!
отговор Сигнализирай
Новини