BGONAIR Live

Колко месечни заплати са нужни, за да си купите дом в Европа?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

40
До 35
преди 1 година
Харесвам 0 Не харесвам 8
Това изобщо не е така. Купих си апартамента 2010 година за 50 хиляди евро, а вноската ми беше 790 лева, защото лихвите бяха по 6.5%. Заплатата тогава ми беше 2100 лева. 14 години по-късно апартамента ми струва 220 хиляди евро, заплатата ми е 5700 лева, а вноската ми е 420 лева, защото лихвата ми е 2.1%. Останат ми още 5 години и 3 месеца да изплатя апартамента. Ще съм на 45 години като го направя. Междувременно си купих и къща.
отговор Сигнализирай
39
анонимен
преди 1 година
Харесвам 2 Не харесвам 0
За какви заплат говорим - нетни или брутни?
отговор Сигнализирай
38
чочо
преди 1 година
Харесвам 1 Не харесвам 2
До: анонимен.до 25,е но нямаше банани,нали?Бозата беше 6ст. и любовта с колежките беше безплатна.
отговор Сигнализирай
37
За какъв дявол
преди 1 година
Харесвам 1 Не харесвам 1
ми е да си купувам дом в Европа? Все едно да си купя фабрика в България на 08.09.1944 г.
отговор Сигнализирай
36
анонимен
преди 1 година
Харесвам 13 Не харесвам 0
Родил се. Изплатил ипотеката. Умрял. Това е живоата.
отговор Сигнализирай
35
анонимен
преди 1 година
Харесвам 15 Не харесвам 0
Цял живот изплащаш ипотеката и се пocupaш от страх да не останеш без работа, работиш като вол и трепериш да не те съкратят.
отговор Сигнализирай
34
Кукунелката, сър...
преди 1 година
Харесвам 4 Не харесвам 1
Поредно съчинение по картинки,гнусна трансатлантическа пропаганда,жалката ми$$ирка ще се скъса от бързане да избълваа оптимално количество пасквили,за покриване на евроатлантическата норма за получаване на шепа грантове от спонсора. До 20 януари не остана много време,Кукунелченценценце!!! Бързай,че грантовете секват и ще трябва да се връщаш в родното селце да си копАш картофите,ми$$ирчице!
отговор Сигнализирай
33
анонимен
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 0
Ако си корумпиран ,няма проблем !
отговор Сигнализирай
32
анонимен
преди 1 година
Харесвам 9 Не харесвам 0
За обикновен българин са недостъпни
отговор Сигнализирай
31
анонимен
преди 1 година
Харесвам 1 Не харесвам 0
Аз не мога да си намеря работа по специалността Право
отговор Сигнализирай
Новини