BGONAIR Live

Колко месечни заплати са нужни, за да си купите дом в Европа?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

60
Искам турско "р
преди 1 година
Харесвам 4 Не харесвам 6
В сравнение с еврейското робство, начуканно ни под формата на "демокрация"!, турското робство ми се привижда като райски времена!!
отговор Сигнализирай
59
шегаджията
преди 1 година
Харесвам 6 Не харесвам 0
Вземате един балон и карфица, качвате се в метрото, пукате го и гледате откъде ще замирише- там е брокера! Щото е напрудил от страх! Такова е положението в София, всички лъжат,че цъфтят и пеят, но всички се тресат от страх.
отговор Сигнализирай
58
анонимен
преди 1 година
Харесвам 1 Не харесвам 1
До 55 - Но иначе ревеш, когато па ти сакат висок наем, щото си страхлив марксист????
отговор Сигнализирай
57
анонимен
преди 1 година
Харесвам 4 Не харесвам 1
До: анонимен 56 По-лошо е ... Има нови комунисти, млади!
отговор Сигнализирай
56
анонимен
преди 1 година
Харесвам 3 Не харесвам 2
В България апартаментите се пазаруват най-много от хората които не живеят в тях а живеят в чужбина.
отговор Сигнализирай
55
анонимен
преди 1 година
Харесвам 2 Не харесвам 1
В Дания нещата стоят по-различно. Имаш два вида жилища. Първото е, като у мас - апартаемът/къшата си е твой и си правиш с него лвот си искаш. Вторият е "кооператив" - демек много хора теглят общ заем и купуват жилища и винаго внасят такса, като има 1000 правила и доста привишегии, като най-гошямата е, че тезо жилища са 3-4 пъти по-евтини. Но цяш живот вмасяш такса. И затова излиза, че средната цена е "ниска за стандарта". Иначе без тях, си е по-скоро 200 заплати.
отговор Сигнализирай
54
Иван
преди 1 година
Харесвам 4 Не харесвам 2
Зареждам се с пуканки и гледам сеира като почнат да скачат от тераси и покриви брокери и инвеститори. Повече ми е жал за кварталните кучета, отколкото за тях!
отговор Сигнализирай
53
анонимен
преди 1 година
Харесвам 2 Не харесвам 1
Бая комунисти има още по форумите, трябва още да изпукат. Когато им се затрие семката, тогава ще се оправи България.
отговор Сигнализирай
52
Гъчо
преди 1 година
Харесвам 8 Не харесвам 0
Продават апартамент 80 кв. по 2500е/кв, за 200 К евро ама това е с общите части и апартамента си е 50кв и реалната му цена си е 4000Е/кв, ама е на последен етаж и почти няма скосявания, малко е за ремонт и покрива тече , ама пък можете да си го оформите по свой вкус само за още 30-40 К евро, пък можете да си купите и паркомясто само за още 30К евро. Абе отиде на 5000е/кв, но те и в Рим са толкова, ама е важно да живееш в столицата! Иначе как ще се тупнеш в гърдите: ***! ***, яяя, убр ...
отговор Сигнализирай
51
Глупости на търкалет
преди 1 година
Харесвам 3 Не харесвам 2
Познат си чудесна купи къща и място за 15 хиляди евро преди 2 години..Вярно , на 120 км от София ама на 120 км от Лондон и курник не можеш да си купиш за тези пари. В България е пълно с възможности но хората дай им да мрънкят само и да гледат по чуждите ливади
отговор Сигнализирай
Новини