BGONAIR Live

Тръмп е американският Горбачов, а MAGA - американската перестройка


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

27
анонимен
преди 1 година
Харесвам 1 Не харесвам 9
Тръмп много приказва, а дела никакви.По - лошото е, че американците не му търсят отговорност за обещанията които дава.Все още чакат прословутата стена на границата която Мексико щял да заплати.
отговор Сигнализирай
26
Ами
преди 1 година
Харесвам 3 Не харесвам 4
Гражданска война в САЩ не е нещо невъзможно, но по-скоро ще го ликвидират, отколкото да се стигне до гражданска война.
отговор Сигнализирай
25
анонимен
преди 1 година
Харесвам 3 Не харесвам 8
По-верно е да е американският Елцин. Елцин поне беше пиян та имаше некакво извинение за шоутата които правеше.
отговор Сигнализирай
24
анонимен
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 2
А според мен предстои някаква трансформация в Америка от република към империя.Да не се окаже американския Цезар, а Ванс направо новия Август.Народът им се радва много и са непобедими в Америка вече.Зад една империя и монархия по принцип стои народа, а виждате каква мания около тях има в щатите.Даже и Байдън си го призна.
отговор Сигнализирай
23
анонимен
преди 1 година
Харесвам 4 Не харесвам 7
Вечно уважение за Роналд Рейгън и Горбачов за това, че ни освободиха от съветско робство!
отговор Сигнализирай
22
анонимен
преди 1 година
Харесвам 3 Не харесвам 8
По-скоро е американският Боко Тиквата, Негово Бостанско Благородие Оранжевата Тиква.
отговор Сигнализирай
21
анонимен
преди 1 година
Харесвам 10 Не харесвам 1
А за какво да се кефим на ЕС?Питам.Заради джендърите и ислямизацията налагана в съюза.А такъв съюз не искам.
отговор Сигнализирай
20
до 23
преди 1 година
Харесвам 1 Не харесвам 4
Ти в Русия ли си или в Европа? Такива сте ми най интересни
отговор Сигнализирай
19
анонимен
преди 1 година
Харесвам 12 Не харесвам 2
Глупости! САЩ беше разграбен и дарен на ЛГТБ, мафиоти, а и чрез един крадлив наркоман на дълбоката държава в Европа. Сега Тръмп си дръпна обратно баницата, Украйна ще си плати гяволъците. При всички случаи - Русия ще си вземе своята част, САЩ ще си защитят своята, а Европа ще остане с пръст отзаде. Браво на Тръмп!
отговор Сигнализирай
18
анонимен
преди 1 година
Харесвам 9 Не харесвам 0
След 5 години дядо Дончо като излезе в пенсия, Де Ванс и Рубио ще поемат кормилото + Доналд Младши.Тогава на всички Урсули и сие ще им светне, че дядо Дончо е направо кротко бяло агънце на фона на младоците.Шапка му свалям, тоя път силен екип събра.
отговор Сигнализирай
Новини