IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Финансовият министър на САЩ: Споразумението с Украйна е сигнал за Русия


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

23
ГрийнПис
преди 2 месеца
Харесвам 12 Не харесвам 5
Такива редкоземни минерали , като описаните в споразумението се добиват с изключително вредни за природата технологии. И особено сериозен ще е проблема за бедна и корумпирана Украйна. Редовна практика на американците е да дават някой долар на подкупен укро чиновник и да си правят каквото си искат. След като приключи добивът и САЩ си вземат своето Украйна ще е екологична пустиня. Моите съболезнования на живеещите там. Очаква ги зле платен робски труд, миззерия и болести за поколения напред.
отговор Сигнализирай
22
Ivec
преди 2 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 6
Да бяха да се предали на Русия по-малко загуби щяха да имат "САШТ" ще им вземе душите вече няма плащане на този дълг поколения наред. (Не че и ние не им плащаме)
отговор Сигнализирай
21
Всъщност...
преди 2 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 7
Напразно тук укропитеците се напъвате толкова. Тръмп вече започна опити за подобряване на отношенията си с Русия. Негови министри ходят до Москва почти всяка седмица да си говорят с Путин. Тръмп ще иска БЪРЗО приключване на войната и ТРАЕН МИР в региона. Особено сега когато сделката е подписана. Мнението на Укроландия и техния клоуун-презедент, вече няма никакво значение. САЩ владее изцяло ресурсите на страната. Трябва да има мир за да се принудят укроРОБИТЕ да се върнат в страната и да РАБОТЯТ.
отговор Сигнализирай
20
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 5
Че той Путин си развява байрака в Укропитекия от 3 и кусур години.
отговор Сигнализирай
19
Еееееее
преди 2 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 13
Тази сделка означава, че Путин е изтласкан в ъгъла. Очакваме Стелтове в Кремъл.
отговор Сигнализирай
18
бай ганьо
преди 2 месеца
Харесвам 12 Не харесвам 4
кръчмаря е в кремъл и се казва В.В.Путин! той прави сметката, бай дончо!
отговор Сигнализирай
17
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 3
Путин не се интересува от сигналите на САЩ. Той си прави каквото иска.
отговор Сигнализирай
16
Ха ха ха
преди 2 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 5
Значи сега е моментът Тръмпестия да започне да прави мили очички на Путин. Надали някой който се готви да инвестира милиарди в добив на минерали на територия далече от страната сие здравословно да има сърдит съсед враг. САЩ вече го дерларираха многократно - НЕ МОГАТ ДА ИЗПРАТЯТ АМЕРИКАНСКИ ВОЙНИЦИ В УКРАНА. Те са по даването на оръжие.. Ама укърите се свършиха и няма баалъци в Европа дето да ги заместят. САЩ трябва да постигне мирно споразумение с Путин преди да започне добив. ФАКТ.
отговор Сигнализирай
15
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 4
Укрия е сключила сделка с дявола.
отговор Сигнализирай
14
а бе
преди 2 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 5
интересно, как ще стане тая инфраструктура в украйна под руските ракети! като цъфнат на баба ми налъмите! тръмп знае много добре това, но го прави да се каже че нещо прави!
отговор Сигнализирай
Новини