BGONAIR Live

Илон Мъск се разкая, “отишъл твърде далеч“ в атаките си срещу Тръмп


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

37
анонимен
преди 1 година
Харесвам 3 Не харесвам 1
На враждата между Тръмп и Мъск , само военнолюбци и човекомразци могат да ръкопляскат . Зеления нарко , Урсула , Макрон , Мерц ..... празнуват . Надявам се тия двамата (Тръмп и Мъск ) да ги смачкат . Колкото по-рано , толкова по-добре .
отговор Сигнализирай
36
анонимен
преди 1 година
Харесвам 2 Не харесвам 0
Не будала тоя дето яде зелника... Ама Тръмп е неблагодарника и забрави бързо доброто от Мъск и помощта му, освен тва му даде лично още 12 милиона заради старо дело на Тръмп срещат Туйтър, но можеше да са само два или три вместо 12
отговор Сигнализирай
35
анонимен
преди 1 година
Харесвам 2 Не харесвам 0
Мъски се изръси 250 милиона долара за кампанията на дядо ви Тръмп и дядото бързо забрави че отиваше в затвора без Мъск и парите му... Тръмпона е фалира няколко пъти... Изкуфял дъртак
отговор Сигнализирай
34
анонимен
преди 1 година
Харесвам 2 Не харесвам 0
Тея какъв театър играят хахахахха
отговор Сигнализирай
33
анонимен
преди 1 година
Харесвам 5 Не харесвам 1
Елон е създател, Тръмпона е предател и щеше да гние в пандиза без подкрепата на Елон и нямаше да е президент и беше осъден от демонократите, Тръмпона много бързо забрави пимоща на Елон по време на предизборната кампания
отговор Сигнализирай
32
Лъже до следващия пъ
преди 1 година
Харесвам 3 Не харесвам 1
Мъск е отишъл толкова далеч, че от там където е, връщане няма. Освен в психодиспансера.
отговор Сигнализирай
31
САЩ да му ги отнемат
преди 1 година
Харесвам 2 Не харесвам 2
Как може, дейности за милиарди от национално и световно значение да се дават на ментално нестабилни хора като Илона Мъск? Че и да го субсидират?!
отговор Сигнализирай
30
анонимен
преди 1 година
Харесвам 3 Не харесвам 0
Абе тоя кетамин смалява мозъка, ползва се при тежки депресии, по добре е със спорта да се лекувам, големи дози за анастезитик и усещания за друго пространство, вдига кръвното, никак не е оезопасно това стимулантче, ти малко ли билки от Мексико и латинска Америка имат че кетаметамин... Младите хора много бъркат с тия химии, само спорт билкови чайьове и храна другото е вредно
отговор Сигнализирай
29
Ада на чебурашките
преди 1 година
Харесвам 6 Не харесвам 1
Епщайн е ЕВРЕИН и го убиха , за да не се разприказва за извращенията на Елита "
отговор Сигнализирай
28
анонимен
преди 1 година
Харесвам 3 Не харесвам 6
тръмп ще свърши печално и позорно , помнете ми думата.
отговор Сигнализирай
Новини