BGONAIR Live

Илон Мъск се разкая, “отишъл твърде далеч“ в атаките си срещу Тръмп


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

7
анонимен
преди 1 година
Харесвам 5 Не харесвам 2
Люся Арестович - "Презирам украинците, вие сте боклуцu, боклуцu, от които ме е срам дори да ми избършете ботуша"
отговор Сигнализирай
6
анонимен
преди 1 година
Харесвам 8 Не харесвам 0
Най-голямата тайна и най-големия компромат около Тръмп е педофилския скандал Епщайн.
отговор Сигнализирай
5
анонимен
преди 1 година
Харесвам 9 Не харесвам 0
Заплашиха го Мъск че ще го гръмнат заради Епщайн.
отговор Сигнализирай
4
анонимен
преди 1 година
Харесвам 9 Не харесвам 3
Браво на Тръмп ...всички мигранти вън от сащ ,същото се отнася за ЕС и България всички вън ,всички от където са дошли гадове,на първо място украинските фашисти бегом при Зеленски на фронта
отговор Сигнализирай
3
Войводата
преди 1 година
Харесвам 3 Не харесвам 5
1. НОВ СВЕТОВЕН РЕД 2. Горд съм от Мъск. Така се прави. Сбъркал си извиняваш се 3. За него има големи планове. Искам благородство 4. Ще има частично национализиране не цялостно на долара. Няма напълно да смазвам "елита на юкей" там защото и сащ не са безопасни 5. Затова искам благородство. 6. Но за 5000 да ми се предадат
отговор Сигнализирай
2
анонимен
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 2
хахахаха разкаял се бил слабака, алчност му се вика на това, и гъззза си ще подаде, само пари да падат, овързани са като свинсски чеpва в далаверите си, америка е слаба и всички го виждат, Тромб го затвърждава всеки ден, е сега пратил армията срещу народа на америка
отговор Сигнализирай
1
анонимен
преди 1 година
Харесвам 5 Не харесвам 5
Късно е вече. Мъск обвини Бръм че е сводник и ще плати 150 милярда $.
отговор Сигнализирай
Новини