IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Въпреки тесните връзки с Иран, Русия стои настрана, докато Израел атакува


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

49
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 3 Не харесвам 13
Иран няма нужда от помощ.. Просто ще премаже израел, а нетаняху ще избяга в Аржентина...
отговор Сигнализирай
48
...
преди 1 ден
Харесвам 4 Не харесвам 9
Ако Иран тресне една ядрена в центъра на Тел Авив, Путин няма да има нищо против.ПВО руснаците вече са дали на Иран. Хиперзвукови технологии също. Сега ще им направят 100-на Су-35 да си подменят авиацията. А ядрените ресурси на Иран са дълбоко под земята, където американо-израелските хиени могат само да гадаят за точното им местоположение. Иран ще изглежда слаб, ако помоли за помощ, затова и няма да моли. То оръжието си върви, просто е неофициално.
отговор Сигнализирай
47
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 2 Не харесвам 11
Много хора от западна Европа се стремят към Русия и се преместват да живеят в Русия, цели семейства. сега с новите визи за чужденци е по лесно. Само тьпите българи се гърчат от мизерия в жалкото РъБъ, а вече като няма на къде се вдигат и "свободно" пъуват на запад да слугуват и да мият гьзове на богатите западняци да оцелеят защото в ръбъто няма работа за тях, няма живот.
отговор Сигнализирай
46
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 2 Не харесвам 9
А как е фолцваген?
отговор Сигнализирай
45
Смях
преди 1 ден
Харесвам 8 Не харесвам 2
До 45 Сигурен съм,че си див сельооо с 2гр сиво вещество. Европа си е добре. Всеки бяга към Европа, не сме видели араби и мюсшита да бягат към богатата покупателна рудия: )) Бас хващам,че никога не си ходил из Европа.
отговор Сигнализирай
44
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 4 Не харесвам 12
Тактиката на Русия е много успешна - съсипаха както украинската така и европейската икономика, а Русия стана първа икономика в ЕС по покупателна способност, докато европейците все повече обедняват и губят стандарта си на живот.
отговор Сигнализирай
43
Нелепици
преди 1 ден
Харесвам 8 Не харесвам 0
До 40 Очевидно иран ще е първата държава свалила американски самолети, БЕЗ ДА ПОКАЖЕ СНИМКИ 7 ДНИ ВЕЧЕ хахахахаха. Аман от фантазьори
отговор Сигнализирай
42
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 4 Не харесвам 9
Заводите в ЕС затварят.
отговор Сигнализирай
41
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 3 Не харесвам 9
Медински: Украйна ще загуби още земя, ако не се съгласи с условията ни.
отговор Сигнализирай
40
Смях
преди 1 ден
Харесвам 4 Не харесвам 2
До 32 русия иска оръжия и пушечно месо от СК, а не обратното:)) Т.е. ако не ме разбираш СК е по голямата сила. Другата е малка сила бореща се с още по малка сила.
отговор Сигнализирай
Новини