BGONAIR Live

Медведев нарече председателя на ЕК "токсичната баба Урсула"


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

25
Анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 17
Как тая изключителна новина допринесе за умственото развитие на авторката?
отговор Сигнализирай
24
Шоп
преди 11 месеца
Харесвам 25 Не харесвам 11
Човекът има право и тази rнидa е за пандиза.
отговор Сигнализирай
23
Да
преди 11 месеца
Харесвам 22 Не харесвам 10
22
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 23 Не харесвам 7
Коя от двете баби неонацистки е по -вредна за Европа? Тази, която вече не е канцлер или тази, която разражда войната в Европа?
отговор Сигнализирай
21
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 25 Не харесвам 8
А за баба Меркел каза ли, че е дърта хитра сврака с два крака? Лъжливата овчарка на ЕС баба Меркел покани мигрантите. Тя им каза: "Елате, ще се справим". Е, справиха се с ножовете. Баба Меркел сама си признава в мемоарите, че Минските споразумения са били само да се даде време на Украйна да се въоръжи. Коя от двете баби неонацистки е по -вредна за Европа? Тази, която вече не канцлер или тази, която разгражда войната в Европа?
отговор Сигнализирай
20
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 26 Не харесвам 6
Този път Медведев е прав . Абсолютно прав . Урсулата да си ходи . До сега само поразии от нея . Корупцията я държи на власт , Помислете и за БГ политиците , контролирани от Бойко . Не са ли същите ? Да си ходят и никога по-вече такива.
отговор Сигнализирай
19
До: Зозо
преди 11 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 4
А ти ще се научиш ли да пишеш някога? Или въобще няма да минеш първи клас хахаха
отговор Сигнализирай
18
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 25
Изказал се треторазряден алкголиг
отговор Сигнализирай
17
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 25 Не харесвам 7
Тая мърсулка е кат наш шиши, окупирала е всичко там и няма мърдане, изобщо ЕССР се превръща в една уголемена България, всичко корупция и далавера, оплетено кат свински черва, вече стават вредни и токсични за хората и света.
отговор Сигнализирай
16
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 26 Не харесвам 8
Малко грубичко, но точно, такава е урсузата. Да късмет да я порежат, но си мисля, че ще остане още да ни "радва".
отговор Сигнализирай
Новини