BGONAIR Live

Медведев нарече председателя на ЕК "токсичната баба Урсула"


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

15
Гринго
преди 11 месеца
Харесвам 22 Не харесвам 6
За такива корупционери има следните варианти за развръзка - 1. Демократичен, бабата бива осъдена на дълъг престой в затвора. 2. Български/гербаджийски, подава оставка и който крал, крал. 3. Евроатлатически, замитаме всичко под килима, правим се на луди и продължаваме да крадем. 4. Хамерикански, европейският с добавка амнистия за всички престъпления, в т.ч. и бъдещите. Аз залагам на евроатлантическия.
отговор Сигнализирай
14
Гошо
преди 11 месеца
Харесвам 25 Не харесвам 6
Не е далеч от истината.
отговор Сигнализирай
13
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 27 Не харесвам 13
Хахаха Медведев много ги мачка,нема грешка
отговор Сигнализирай
12
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 19 Не харесвам 6
Я! Какво му става? Дипломатично се е изразил, това не е в стила му!
отговор Сигнализирай
11
До 10
преди 11 месеца
Харесвам 21 Не харесвам 11
Фашистките укропи се наспаха и почнаха да бълват зелена смр****аад хахаха
отговор Сигнализирай
10
Някой
преди 11 месеца
Харесвам 12 Не харесвам 11
Змията хапе когато я убиват. Така и с тези....
отговор Сигнализирай
9
До 4
преди 11 месеца
Харесвам 30 Не харесвам 6
Само че за такива "демократично избрани" никога не доказват корупция. Само ги пенсионира с тлъсти пенсии. И запазват каквото са откраднали
отговор Сигнализирай
8
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 16 Не харесвам 33
Умствено изостаналия Медвед...Горкия....Дано руската медицина му помогне, но се съмнявам.
отговор Сигнализирай
7
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 12 Не харесвам 20
Алкаголиевич, къде си, братан? Мислех, че си се затрил след поредната доза боярищник.
отговор Сигнализирай
6
До 3
преди 11 месеца
Харесвам 18 Не харесвам 14
Не, само укропитеците не понасят алтернативни мнения. Още повече ако не са от фашистката клика
отговор Сигнализирай
Новини