IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Брюж пропищя: Туристи крадат по 70 павета на месец


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

15
2020 - РАДЕВИТЕ БУБИ
преди 3 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 0
И ТЕ КЪРТЕХА ЖЪЛТИ ПАВЕТА В ЦЕНТЪРА НА СОФИЯ....
отговор Сигнализирай
14
дедо
преди 3 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 1
Да започнат да продават павета и кражбите ще престанат.
отговор Сигнализирай
13
Vol'Jin
преди 3 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 0
Стопляте ли метафората? Или да я обясня още по-добре? Кьорави ли сте да не видите размера на гробищата тука....
отговор Сигнализирай
12
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 0
До: анонимен8 млн туристи харчат/приходи 500млн евро?
отговор Сигнализирай
11
Vol'Jin
преди 3 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 0
И после гражданинът Кабуто като се развихри се правите, че не виждате...значи сте и корави, защото гражданинът Кабуто като се развихри много се вижда: https://m.youtube/watch?v=lRqPvPoC-uk&pp=ygUeZ2lhbnRzIGNpdGl6ZW4ga2FidXRvIGdhbWVwbGF5
отговор Сигнализирай
10
Vol'Jin
преди 3 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 0
Да ви дам един казус дето сериозно би трябвало да ви бръкне в здравето: Значи вие неуважаеми с лека ръка пренебрегвате националното законодателство за държавна измяна, пренебрегвате и цялото постзаконодателство свързано с Третия райх, което е и срещу престъпления срещу човечеството и отсъждате в полза на гражданинът Кабуто и за извънземните с флага на UK. Само защото гражданинът Кабуто иска нещо не значи , че трябва да му се дава...по закон съпричастни, а той двойно съпричастен...съд та дръжка!
отговор Сигнализирай
9
Алекс
преди 3 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 0
Приходи от туризъм-500 млн.Разходи за павета-320 000.Не е добре да се крадат павета,но при тази математика щетата е незначителна.
отговор Сигнализирай
8
до 5
преди 3 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 2
М... дааааа! Тези павета за с диаманти. Във всяко паве има по една черна перла, а в основата е платина. Хахахахахаха Хахахахахаха Лъжат също като в България, където една баня в детската градина на племенника, ремонта струва 32000лв. Държавни пари като шума.
отговор Сигнализирай
7
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 2
Тез какво се циганеят не ми е ясно ? Туриститеим оставят по 500 милиона годишно , те ревнали за някакви си 300 хиляди , вместо да дават по едно паве подарък на този който иска !
отговор Сигнализирай
6
леле како
преди 3 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 0
Съмнява ме само туристи да крадат павета ;)
отговор Сигнализирай
Новини