BGONAIR Live

Тръмп към Медведев: Провалилият се бивш президент на Русия да внимава с думите


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

45
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 13 Не харесвам 10
тръмп е плямпало дори с сащ вече никой не го взима на сериозно
отговор Сигнализирай
44
Тръмпи
преди 10 месеца
Харесвам 15 Не харесвам 10
Не така, утре Медведев ще вземе да се самоубие, крехка психика имат руските апаратчици
отговор Сигнализирай
43
Знаем
преди 10 месеца
Харесвам 16 Не харесвам 11
Всички потомци на късокракия кремълски диктатор и неговите придворни медведев, лавров, захариева и останалите живеят в САЩ и западна Европа. Скоро след като народа се пробуде ще се изтрелят натам но трябва да се хванат и осъдят до един.
отговор Сигнализирай
42
Тийн
преди 10 месеца
Харесвам 16 Не харесвам 7
Хаха, Тръмп на какъв се прави? Не може да стъпи и на върха на нокътя на малкия пръст на Медведев по говорене! Бруталностите, което Медведев може да каже за две минути, Тръмп не може и за две години да ги каже. Сега ще види той като Медведев отговори - ще се разтресе атмосферата, птиците ще изпопадат от жиците!
отговор Сигнализирай
41
Време е
преди 10 месеца
Харесвам 13 Не харесвам 10
Медведев да приеме новите реалности
отговор Сигнализирай
40
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 1
До: анонименКазват се АЛАБАЛИЗМИ професоре
отговор Сигнализирай
39
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 15 Не харесвам 8
Тоя к л о у н. съвсем изплиска легена
отговор Сигнализирай
38
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 15 Не харесвам 14
До: анонименЗа какъв *** да ги мери.Че Дончо е съчма,не е тайна.Тръгнал да заплашва световна ядрена сила все едно е дете.Мъртва икономика хахаха.Знаете ли колко е външния дълг на сащ?Откъсаци западни с празни кесии и големи усти.
отговор Сигнализирай
37
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 16 Не харесвам 5
двама клоуни се заплашват един друг. чакаме и третия от киев да се включи за пълен цирк
отговор Сигнализирай
36
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 14 Не харесвам 8
Айде, Димата (59г.) доживя да бъде нокаутиран от Бай Дончо (79г). Да беше просто плесница или шамар, а то направо десен прав У кратуната. Между другото Димата никога не е бил реален президент, а просто параван на едни алабалистики с тяхната конституция за да може едно определено лице да управлява вечно.
отговор Сигнализирай
Новини