IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Тръмп изолира евролидерите от възможност за разговор с Путин


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

32
с право
преди 14 часа
Харесвам 0 Не харесвам 6
"Путин беше хулен, оплюван, наричан всякак от администрацията на Байдън, включително и това, че Тръмп многократно каза, че ако той беше президент, тази война нямаше да се случи, което Путин потвърди"_____Ами да, нямаше да се случи, защото ако беше Тръмп, досега украинците щяха да са под руско иго, ако боравим с бълг.термин от историята. Тръмп щеше да се съгласи с Путин, че Украйна , цялата, принадлежи на Русия и точка. Байдън каза на Путин прните думи и застана зад Украйна, респект за Байдън!
отговор Сигнализирай
31
Западняк
преди 15 часа
Харесвам 1 Не харесвам 7
Виждам тук, че разни анти европейски тролчета се скъсват да плюят, но май са бълнували, когато беше срещата. Ролята на Европа е и ще бъде огромна, колкото и храчки да изкарате. Нищо ли не ви говори, че всички те бяха заедно с Тръмп и Зеленски бе, съветски говведа? И че путььо е свършил?
отговор Сигнализирай
30
Grr
преди 15 часа
Харесвам 3 Не харесвам 1
Е поне са отишли в Белия дом, а не са ги пратили в офисите на външно например хаахах жалки са лидерите на ЕС, все наведени ходят до ФАЩ
отговор Сигнализирай
29
Христо Христов
преди 16 часа
Харесвам 2 Не харесвам 2
28
НЕКОЙ
преди 16 часа
Харесвам 6 Не харесвам 2
Европейските лидери са доволни, че поне не ги срещна градинаря на Белия дом.
отговор Сигнализирай
27
аноним
преди 16 часа
Харесвам 4 Не харесвам 2
Тия жалки сме-----и всеки път тръгват като Асл--и,а се прибират като нас---и!!!!!
отговор Сигнализирай
26
баба мара
преди 16 часа
Харесвам 5 Не харесвам 2
какво да говори путин с убиици и крадци никои не иска спиране на воината защотоспират печалбите на впк които ги назначава за президенти сенатори губернаторивидяхте седенката във вашингтон където джорджа тичаше като побесняла отмъж на мъж/геи да се целува какво да очакваш от подобни екземпляри
отговор Сигнализирай
25
анонимен
преди 16 часа
Харесвам 2 Не харесвам 2
На диванчето...
отговор Сигнализирай
24
Анонимен
преди 16 часа
Харесвам 10 Не харесвам 2
Западът е прочут със своя талант да пише най-тъмните страници от човешката история!Тръмп добре е разучил и опознал тия!!!
отговор Сигнализирай
23
анонимен
преди 16 часа
Харесвам 12 Не харесвам 1
Срещата във Вашингтон показа пределно ясно: бъдещето на войната ще се решава между САЩ и Русия. Европа остана в ролята на зрител шумна в залата, но без глас на масата. Вместо да извоюват победи, европейските лидери бяха сведени до протоколни статисти, докато голямата политика мина покрай тях. Така нареченото съюзническо единство се оказа илюзия Тръмп не остави съмнение, че пътят към мира ще минава през Вашингтон и Москва, а не през Брюксел.
отговор Сигнализирай
Новини