BGONAIR Live

ООН: Болниците и журналистите не трябва да са мишена


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

2
анонимен
преди 9 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 1
Което и да обявите за "Немишена" украинците все там ще се крият. Те и сега шумкарят по болници, училища, детски градини и т.н..
отговор Сигнализирай
1
анонимен
преди 9 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 1
Така е, но в болниците се крият военни и за това стават обект на нападения. Случва се и в Украйна. Военни използват училища, болници и цивилни обекти, където складират или комплектоват /примерно/ дронове. Така стават обекти на нападения.
отговор Сигнализирай
Новини