BGONAIR Live

Офицер от резерва: Дългосрочната цел на Путин е разрушаването на НАТО


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

78
73
преди 9 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 3
С обратен знак е ,знаеш ,че се отнася за украинците ,видяхме ги че не искат да си вземат труповете на загинали укри и ги слагат в графа " изчезнали " за да не плащат обещетение !
отговор Сигнализирай
77
анонимен
преди 9 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 3
От кой резерв е този клоун? Съюзът на офицерите "Атлантик" е регистриран като НПО.
отговор Сигнализирай
76
Точен
преди 9 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 2
И аз съм офицер от запаСа, ама не и от ЗапАда... Този май не е гледал военния парад в Пекин, иначе като качествен военен, какъвто очевидно не е, щеше да обърне ветропоказателя и да хвали ШОС и БРИКС...
отговор Сигнализирай
75
69
преди 9 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 2
Смешен си "с руско робство " ! Видяхме къде е робството ,НАТО и ЕС !
отговор Сигнализирай
74
анонимен
преди 9 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 2
"Дългосрочната цел на Владимир Путин е разрушаването на НАТО, започвайки с унищожаване на суверенитета на Украйна"---------Украйна не е в НАТО. Вярно е, че тестът за интелигентност за прием в армията е смехотворен, обаче явно вече ги викат и от домовете за умственоизостанали.
отговор Сигнализирай
73
анонимен
преди 9 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 4
Руските войници все по-често убиват ранените си другари.Близо до фронта ранените войници не се транспортират до медицински лагери те са бити до смърт и застрелявани от собствената си армия.Ново видео от украински дронове за наблюдение показват ранен руснак, лежащ в окоп. Той все още видимо движи главата и ръцете си. Друг руски войник се приближава, оглежда го накратко и след това разбива черепа му с три удара с приклада на пушката. След това прескача мъртвия си другар и просто си тръгва ...
отговор Сигнализирай
72
анонимен
преди 9 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 2
Русия сякаш изстреля дроновете нарочно да разобличи и развенчае член 5. Уж атака върху един била атака върху всички... ето, че нищо не стана, нищо специално няма в член 5. Даже не ни излъгаха, че дроновете погрешка са се приземили в Полша, нито ни обещаха че няма да се случва повече.
отговор Сигнализирай
71
анонимен
преди 9 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 4
До 68 И насила ли щеше да държиш Източна Европа във Варшавския договор? Варшавския договор се саморазпадна щото всички участници без една не го желаеха.
отговор Сигнализирай
70
67
преди 9 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 1
Нямах нерви да го чета ,само заглавието ми стига !
отговор Сигнализирай
69
Е
преди 9 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 5
НАТО или руско робство. Това са алтернативите. Европа трябва да избере по-малко лошия вариант.
отговор Сигнализирай
Новини