BGONAIR Live

Защо НАТО се смее на руската „модерна“ подводница клас Кило II


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

38
Оригиналният И
преди 7 месеца
Харесвам 20 Не харесвам 11
Да напомним ли как една британска подводница едва не разстреля с ракета собствения си министър?
отговор Сигнализирай
37
Джей Лено
преди 7 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 12
Е, кво толкоз!? Корабите им потъват, поводниците им изплуват! Баланс. Е, ако и таз потъне, норвежците ще спрат за малко да ядат деца и ще им я извадят.
отговор Сигнализирай
36
Справка
преди 7 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 0
До: анонимен44--1989 !
отговор Сигнализирай
35
ПАТРИОТА
преди 7 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 7
Нато се смее на хартиения тигър
отговор Сигнализирай
34
анонимен
преди 7 месеца
Харесвам 17 Не харесвам 8
НАТО предстои да научи, че който последен се смее най-добре се смее!
отговор Сигнализирай
33
анонимен
преди 7 месеца
Харесвам 18 Не харесвам 9
Не дразнете мечката, че който последен се смее, то се смее най-добре!
отговор Сигнализирай
32
анонимен
преди 7 месеца
Харесвам 12 Не харесвам 8
Може би това е целта - да ги мислят за слабаци, докато не извадят скритото оръжие.
отговор Сигнализирай
31
Дивака
преди 7 месеца
Харесвам 15 Не харесвам 5
Е,не е успяла да потъне като френската подводница "Минерва" край Тулон 1968 за четири минути,открита на над два км дълбочина чак през 2019 година.Натовци,кво да ги правиш?
отговор Сигнализирай
30
хахо
преди 7 месеца
Харесвам 12 Не харесвам 5
Герганчето проявява уникални способности да разсмива читателите с правописни грешки и затова и давайте да пише по-често.Тази медия е събрала" Арията на клеветата",но има нужда от такива като нея да създават нови русофили.
отговор Сигнализирай
29
хахо
преди 7 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 4
Герганчето проявява уникални способности да разсмива читателите с правописни грешки и затова и давайте да пише по-често.Тази медия е събрала" Арията на клеветата",но има нужда от такива като нея да създават нови русофили.
отговор Сигнализирай
Новини