BGONAIR Live

Защо НАТО се смее на руската „модерна“ подводница клас Кило II


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

8
анонимен
преди 7 месеца
Харесвам 15 Не харесвам 7
ами те лудите така си се смеят,избират ги с конкурс за малоумност
отговор Сигнализирай
7
анонимен
преди 7 месеца
Харесвам 15 Не харесвам 5
До: 4Трай си и не се излагай...през 2022 година ингилизкия самолетоносач се счупи след 2г ремонт за 4 милиарда долара...и останах с един по малкоhttps://businessinsider/uk-navy-ships-breaking-down-britain-struggling-hms-queen-elizabeth-2024-2тогв нтуту си мълча
отговор Сигнализирай
6
мак
преди 7 месеца
Харесвам 24 Не харесвам 2
нато се смее, но се въоръжава. Защото му е забавно, направо се спуква от смях, нали.
отговор Сигнализирай
5
анонимен
преди 7 месеца
Харесвам 28 Не харесвам 9
Смее се по същата причина, поради която се хилят и клиентите на Карлуково.
отговор Сигнализирай
4
анонимен
преди 7 месеца
Харесвам 17 Не харесвам 28
руската техника предизвиква само смях
отговор Сигнализирай
3
СС
преди 7 месеца
Харесвам 22 Не харесвам 15
А НАТО защо не се смее на руските атомни подводници ??? И колко мъже са готови да се бият с Русия ???
отговор Сигнализирай
2
Марко
преди 7 месеца
Харесвам 30 Не харесвам 12
Странно, НАТО се смее на подводницата, а в Украйна не се смее. Пищи...
отговор Сигнализирай
1
анонимен
преди 7 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 2
Северно море е доста плитко море
отговор Сигнализирай
Новини