BGONAIR Live

Германски генерал: Русия никога да не си въобразява, че може да победи НАТО


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

180
анонимен
преди 7 месеца
Харесвам 19 Не харесвам 4
И други немски генерали си мислеха същото преди седемдесет години, ама какво стана после. Ю
отговор Сигнализирай
179
Бони
преди 7 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 2
178
@
преди 7 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 15
До: анонимен 183Драги смехурко, русия от 4 години яде един дебел и голям от 60 годишна изхвърлена техника от НАТО и е затънала до шия в кал : )
отговор Сигнализирай
177
анонимен
преди 7 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 16
Много са ми забавни разни полу ид и оти които тръбят как просия бие НАТО в Украйна.Ако НАТО се намеси с жива сила и техника, блатните *** ще вият на умряло до Масква.
отговор Сигнализирай
176
анонимен
преди 7 месеца
Харесвам 18 Не харесвам 7
Какво да си въобразява, бе, г-н генерал? Русия от близо 4 години си пердаши НАТО+Украйна. И скоро ще остане само НАТО. голямо въобразяване, няма що.
отговор Сигнализирай
175
Абе
преди 7 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 5
те и едни английски военни *** преди време все така я биеха Русията...
отговор Сигнализирай
174
Йосиф Висарионович
преди 7 месеца
Харесвам 19 Не харесвам 7
Тоя генерал да не се обажда, че сигурно е внук на някой руски солдат, който е въргалял баба му по улиците на Берлин през 1945 г.!
отговор Сигнализирай
173
анонимен
преди 7 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 12
До: СтелтСамо да отбележа,че немските генерали са били най-кадърните през ВСВ.След тях може би генералите на САЩ.На последно място слагам СССР и Англия.Проблема е че Хитлер не ги е слушал и е командвал автократно.Без съюзници СССР щеше да е разбита от немците.
отговор Сигнализирай
172
анонимен
преди 7 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 3
Doichland opniuw k a p ot
отговор Сигнализирай
171
анонимен
преди 7 месеца
Харесвам 14 Не харесвам 2
Звучи героично. Друг е въпросът, че на Русия, сигурно, и през ум не и минава да напада НАТО.
отговор Сигнализирай
Новини