BGONAIR Live

Никушор Дан: Не искаме война, но Русия трябва да знае, че сме готови


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

35
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 2
Приказките на тоя са големи, ама при война го търсете скрит из бункерите.
отговор Сигнализирай
34
Нане
преди 6 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 2
Едно не моем разберем, аве всичките тия мърсулка и сие, от училища за умствено изостанали ли ги набират.... ===)))
отговор Сигнализирай
33
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 5
"като навремето посрещаха германските фашисти с погачи и цуйка минавайки през Румъния" То и ние така сме ги посрещали щото са се държали добре с населението за разлика от колхозническия башибозук, които ни окупират по-късно
отговор Сигнализирай
32
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 6
Само Полша да ги зачеша е достатъчно. Опърдяха фронта съветските другари, опърдяха и седнаха на ленинския а по умните се предадоха.
отговор Сигнализирай
31
777
преди 6 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 2
Тоя *** много бързо забрави за Сталинград. Поне да учи истори какво е стана с румците в Русия.
отговор Сигнализирай
30
Тоя е умен
преди 6 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 2
Със съсед като блатото русия което цял живот не е произвело нищо прогресивно с само руши - трябва да си винаги готов
отговор Сигнализирай
29
Войводата
преди 6 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 0
1. 3СВ 2. Хааааааааа хааааа 3. Знаете, че със Ссср ще си делим Румъния по Карпатите 4. След това изказване разбрах защо руснаците не я искаха цялата 5. Тия потомци на древен Рим (така пише в учебниците им) са неповторими
отговор Сигнализирай
28
Horst Wessel
преди 6 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 0
Влизайте от юг, Германия вече е на източната граница на Полша. Ще ви подкрепи.
отговор Сигнализирай
27
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 0
Мамалигата се перчи. Цирк! Ако не помогне чичо Дончо ще сте в поза партер с разтворени задни бузи.
отговор Сигнализирай
26
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 4
Чичо Вова си иска само Донбас - Е да ама едно е да искаш, друго да можеш. За четири години и над милион колхозника фира, видяхме, че не може. А що тогава прави рефедуми и в други области? Не, че има област която да контролира изцяло де, ама нищо, важното 3 копейкоподобните да вярват още в самая могучия
отговор Сигнализирай
Новини