BGONAIR Live

Ким Чен Ун: Годината ще остане в историята на развитието на Северна Корея


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

19
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 0
Аве недейте бра грижи за Северна Корея ! Берете грижи че България е много по - зле от Северна Корея , въпреки бясната западна пропаганда !
отговор Сигнализирай
18
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 0
какъв охранен, а народа му умира в глад и мизерия....
отговор Сигнализирай
17
Истината
преди 5 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 3
До: анонимен19, За съветската незнам, ама руската е истински за САЩ и НАТО. Ракети, които летят с месеци на 30м. над земята, бойни модули, които летят с 23 000 км. в час, и то- В плътните слоеве на атмосферата, ПВО, което прехваща и унищожава ДОРИ И СНАРЯДИ НА РСЗО, ПЛАНИРАЩИ БОМБИ, та чак до спътници на орбита.... Нито САЩ, нито НАТО даже са и сънували. И всичко това ВЕЧЕ е демонстрирано, и е на въоръжение.
отговор Сигнализирай
16
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 1
До: Истината 17Съветската технология е като халюциген за определен тип плиткоумен балкански пролетариат.
отговор Сигнализирай
15
Истината
преди 5 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 4
За да бъда до край точен и коректен- Авиацията на севернокорейците никаква, ама съвсем никаква я няма, но сега строят заедно с братушките 2 авиационни завода. Само двигателите щели да се произвеждат и окомплектоват в Русия. А ние? Ние къде сме?.?
отговор Сигнализирай
14
Истината
преди 5 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 3
Вярно е, че годината беше за тях повратна точка. За помоща си, руснаците се разплатиха не с пари, а с технологии. В резултат на това, севернокорейците се сдобиха с ракети, подводници, и ПВО, каквито само Русия, и от части Китай и Иран имат, а САЩ и нато даже и проекти за подобни нямат! А ние ЕС, даже и никога няма и да имаме! Жалки сме пред тях направо. Благодарение на ",лидерите" ни.
отговор Сигнализирай
13
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 1
До: анонимен 15Ще навлезе нещо розово и вибриращо с батерии в съветските задникови кратуни!
отговор Сигнализирай
12
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 3
Северно корейците както навлизаха в Донецк . Може 2026 г. да продължат с руснаците за България . Не е голямо разстоянието.
отговор Сигнализирай
11
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 1
Станали са 26та световна икономика и ще произвеждат Балканче 50
отговор Сигнализирай
10
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 1
Сигурно са отворили Кореком
отговор Сигнализирай
Новини