BGONAIR Live

Защо страховитият арсенал на Русия се провали във Венецуела?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

42
Нане
преди 5 месеца
Харесвам 14 Не харесвам 3
Щото там просто имаше предателство, времето, ще покаже.... А сърбетата с, какво оръжие им свалиха невидимият самальот на краварите.... ===)))
отговор Сигнализирай
41
Мачкай русофили
преди 5 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 13
Който е тръгнал с Русия, бял ден не е видял - факт.
отговор Сигнализирай
40
1234
преди 5 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 2
Язък за утрепаните кубинчета-охранители. Явно само те не са знаели какво се случва. А са били там за да хранят семействата си.
отговор Сигнализирай
39
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 12 Не харесвам 3
Защото не се включиха.Защо в украина руското пво си работи както трябва.
отговор Сигнализирай
38
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 6
До: анонимен-22- Какво не разбра, всички войници са изпоприпадали, поради звуковото оръжие, което е като нещо като от научнопопулярен филм за изостаналата ***.
отговор Сигнализирай
37
1234
преди 5 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 6
До: Еврокоптер Защото тъпапростакопейко, Литва е 2 милиона, а сибирските *** са 140 милиона.
отговор Сигнализирай
36
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 2
Саддам го предадоха генералите му. За пари.
отговор Сигнализирай
35
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 3
Арсенала е бил изключен, хеликоптерите даже не пускаха и топлинни примамки защото са знаели че никой няма да стреля по тях
отговор Сигнализирай
34
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 2
САЩ са използвали момента че Медведев си е допивал водката и са нападнали Венецуела . Затова успяха.
отговор Сигнализирай
33
РазПуткин
преди 5 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 8
До: Малко за политика - Айде още един... И при Садам имаха стотици руски ракети, но НЕ сработиха - ЗАЩО? Имаш ли някакво обяснение, че ми е смешно.
отговор Сигнализирай
Новини