IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

В Германия се опасяват, че Европейският съюз е на ръба на краха


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

165
Ами
преди 2 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 2
Причината е в налагането на либералните политики от страна на многобройните псевдополитици със съмнителен морал, които навлязоха през последните години само с тази цел , или за лично облагодетелстване, без да имат реалистичен поглед за развитието на обществото ! Държава се управлява със здрава ръка и здрав морал, а не с меки китки и либерастия !!
отговор Сигнализирай
164
Обективен
преди 2 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 2
До: ФАКТ. То затова МухоБойко, Пеевски и престъпната им клика станаха милиардери. Поради това ни набутаха и в проклетата еврозона, за да крадат още по-яко и да могат да управляват пожизнено. А народа кучета го яли.
отговор Сигнализирай
163
Истината
преди 2 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 5
Заради това и урсулата и сие толкова настояват да подаряват СОБСТВЕНИТЕ НИ ПАРИ на укрофашистите. Първо- За комисионни, и второ- Защото "царството" им свършва. За краят на НАТО и ЕС говорят вече не само руската пропаганда, а и официално почти всички министри от райската градина на Борел. Първи бяха Унгария и Словакия, а сега вече и Дания, Германия, Чехия, и др.
отговор Сигнализирай
162
Цончо
преди 2 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 4
Септември брат ми замина на екскурзия в Ростов!Последно е видян край Купянск!
отговор Сигнализирай
161
Бай Гроздан
преди 2 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 4
Ако Германия, Франция и Италия направат като англичаните които се отделиха от ЕС, край, всичко приключи.
отговор Сигнализирай
160
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 1
До: ФАКТ.А колко е платила като изключиме 2 милиарда за Украйна дето сега ще им ги подарят!?
отговор Сигнализирай
159
Морския
преди 2 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 5
Крайно време е ние българите да проумеем, че живеем не на 111 000 квадратни километра а на 4 233 255 km
отговор Сигнализирай
158
Кой
преди 2 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 5
Лошо ли и беше на Европа с евтините енерго ресурси на Русия,всички живееха добре и спокойно.Икономиката разтеше,доходите също?
отговор Сигнализирай
157
Еееее
преди 2 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 2
Още да се хранят хрантутняци с парите на данъкоплатеца, ясно е че ще потърси алтернатива
отговор Сигнализирай
156
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 2
Така е защото у ЕСа улезна булгарикус бацилукус,който успе да унищожи Централните сили у ПСВ, Тристранният Пакт у ВСВ, Варшавският договор у Студената война, сега, че усети силата му и Еуроджендърският Съюз.
отговор Сигнализирай
Новини