IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Кремъл приветства сигналите от Рим, Париж, Берлин за диалог с Москва


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

13
koko
преди 2 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 7
Никакви разговори, затваряй Босфора за руския петрол и войната приключва
отговор Сигнализирай
12
Кънчо
преди 2 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 2
Беше ясно, че диалог ще има, но той не трябва да се води от сегашните евро "лидери". Те трябвяа да се съдят за престъпления срещу народите си и ЕС. Сринаха си икономиките, разоражиха армиите си и натрупаха колосални дългове, които децата на средностатистическите европейци ще плащат. Проблемът е че се диверсифицирахме икономически и енергийно от Русия, но в същото време се заробихме яко по същите напревления, плюс военно към щатите. Абсолютната неадекватност на тези "лидери" но докара до шах мат
отговор Сигнализирай
11
slow
преди 2 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 0
а докато стигнат до резултатен диалог......
отговор Сигнализирай
10
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 5
Я виж ти, еврастите обърнали палачинката, скоро и жужа зеля къс напушеняк ще изоставят, винаги са били такива еврастите, ползват и захвърлят, лошото е, че тоя път бяха силно убедени в победата и си хвърлиха всички средства и ресурси и сега са голи кат пушки с разбити икономики, без оръжие и армия и никой не ги бръсне за слива, от всякъде ги гонят и им се подиграват а тръмполиното и санкции им наложи хахахахаха.
отговор Сигнализирай
9
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 5
Това което Путин каза преди 4 години се сбъдва ,!
отговор Сигнализирай
8
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 3
И що ги ручахме тия жабета 4 години?
отговор Сигнализирай
7
До 3
преди 2 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 4
Да ,тези европейски либерали ще ни докарат до пропаст и сега оооллле ,да говорим с Путин за малко газ ,че ще умрем от студ ,!
отговор Сигнализирай
6
Tzvykn PrimaF
преди 2 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 4
Когато имате свободни 20-тина свободни минути може да си пуснете речта на Путин от конференцията по сигурност в Мюнхен през 2007 г. Речта е често определяне като "речта на века" поне до момента.
отговор Сигнализирай
5
В. Путин
преди 2 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 6
Ще ми кацнете на моя най-накрая.
отговор Сигнализирай
4
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 4
Русия е срещу война ,но апетитите към тях са големи и винаги са нападани или както с укрите предизвикани и не са имали избор !
отговор Сигнализирай
Новини