BGONAIR Live

Полша не бърза да приема еврото


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

109
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 3
А полскито правителство защо не приеме еврото без да питат полския народ а на нас българите ни натириха евротов катострофално положение на държавата.Сега ревем като ощипени моми.
отговор Сигнализирай
108
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 0
120 градуса плоскоглавие
отговор Сигнализирай
107
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 3
Ние сме най - продажното племе за жалост!
отговор Сигнализирай
106
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 3
ЕС режима е сложил по големи данъци от самата себестойност на продуктите, е няма такъв грабеж в световната история.
отговор Сигнализирай
105
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 2
Нищо не ни оправдава, че сами си усложнихме живота.
отговор Сигнализирай
104
Русофилчета
преди 4 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 10
Щом толкова много държите на лева и на тоя прословут суверенитет, който бил отнет защо не видяхме масово да се изгарят пенсии и заплати получени в евро? Защо не направихте палатков лагер "Искаме си лева" пред парламента? Защо лидерите на протестите срещу еврото не обявиха безсрочна гладна стачка? Само скимтите по форумите и пишете абсолютни дивотии, в които е самите вие не вярвате!
отговор Сигнализирай
103
Важното
преди 4 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 1
Че произвеждат домати за нашия пазар
отговор Сигнализирай
102
Войводата
преди 4 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 1
1. 3СВ 2. До коментара до мен. 3. Всеки знае, че съм против Еврото :). Просто констатация 4. Няма дата, но и никъде не е написано в договорите, че има водещи страни с повече права (Фр, Гер, Исп, Ит), но това е факт
отговор Сигнализирай
101
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 2
В Полска никога не е имало валутен борд ! И не е имало нужда от такъв. Та , нещата между тях и нас са доста различни. Там няма и такъв див путинизъм като у нас.
отговор Сигнализирай
100
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 0
В Полша няма 28 г Валутен борд- затова не бързат и ние от 1 .1. 2026г се разделихме с валутния борд- да погледнем Хърватия там мин заплата вече е 1050 евро а цените са като тук- виж брошура на Kaufland.hr.
отговор Сигнализирай
Новини