BGONAIR Live

Студена война се разгаря в Арктика


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

5
Новина на часа!!!!!!
преди 4 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 1
Белите мечки са се вдигнали на въоръжено възстание срещу пингвините на Тръмп. PENGUINS GO HOME! От цялата драсканица става ясно, че Щатите нямат читав ледоразбивач. Може пък да си откраднат от Вовата чистак нов - атомен.
отговор Сигнализирай
4
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 0
в Арктика войната може да бъде само студена
отговор Сигнализирай
3
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 0
разбрах сега защо се топят ледовете и кое превизвиква глобалното затопляне ...
отговор Сигнализирай
2
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 1
САЩ нямат ледоразбивачи. Какъв флот, какви пет лева?
отговор Сигнализирай
1
В изречението
преди 4 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 1
"бреговата охрана на Съединените щати в момента базира своя флот от арктически ледоразбивачи" е кодирана една голяма и кръгла НУЛА.
отговор Сигнализирай
Новини