BGONAIR Live

Зеленски за ремонта на руския петролопровод „Дружба“: Орбан да потърси Путин


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

144
Ха-ха-ха
преди 3 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 2
Зеленски е вторият президент след Плевнелиев, който може да предизвика у путинофилите истерична омраза и животинска злоба, която може да ги докара до инфаркт.
отговор Сигнализирай
143
И
преди 3 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 4
до утре да лаят укри и някои европейски ,,лидери,, истината е една - докато не бъде унищожен и последния нацист, Русия няма да спре. И НИКОЙ не може да и попречи!
отговор Сигнализирай
142
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 0
До: Ха-ха-хаЧе ти какъв си в ЕС та да казваш,че трябвало да излязат.Украйната ти не е в ЕС
отговор Сигнализирай
141
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 6
Животинската омраза към украинците демонстрирана от руските роби изобщо не се връзва с техният култ към освободителите на България. Над 50% от състава на армията на руския император е била съставена от етнически украинци. Украинци, а не руснаци са първите стъпили на българския бряг край Свищов. Украинци а не руснаци са войниците от 36-ти Орловски и 35-ти Брянски пехотни полкове били се геройски заедно с българските опълченци на Шипка.
отговор Сигнализирай
140
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 5
Урсула не можа да се справи с това путинско гумно Орбан, ама Зеленски го оправи набързо и му посочи къде му е мястото в оточния канал.
отговор Сигнализирай
139
Значи най-накрая
преди 3 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 1
Зеленски призна, че петролопровода зависи от него. Е, да го .... тогава.
отговор Сигнализирай
138
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 2
До: анонимен163- за пръв път чувам някой да се хвали и да се гордее, че малко го бият! Ама то какво друго ви остава?
отговор Сигнализирай
137
Зеленски
преди 3 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 2
Въпроса с петролопровода е решен. Петролопровод няма да има!
отговор Сигнализирай
136
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 4
Айде бе, кога ще биете тая Русия, юнаци-евроатлантици? Всеки ден закани- още малко, още малко... Пари ви дават, ракети и бомби ви дават...май прав ще излезе Винету-тууу- лош матриал сте, не ставате. Остава едничка надежда- да ви сменят половата принадлежност, белким Путин се гътне от срамотии! Айде, ревете и се заканвайте, ама по-люто, че евраците да са повече!
отговор Сигнализирай
135
Ха-ха-ха
преди 3 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 6
До: Хе хеИма решение на ЕС за приключване с руските газ и петрол. Като не им харесва Фицо и Орбан да излязат от съюза.
отговор Сигнализирай
Новини